و خدایی که در این نزدیکی است.لای این این شب بوها... پای آن کاج بلند.......

سلام، درود و احترام به همه دوستان به خصوص مخاطبان فهیم و فرهیخته سایت ایران مجری.

خانم رسولی در مورد خودتون بگین، تحصیلاتتون؟ سنتون؟ اصالتتون؟

من سمیراسادات رسولی هستم.متولد 14 دیماه 1359، اصالتا اهل کاشمر(استان خراسان رضوی) هستم و ساکن تهران. دوره ی کارشناسی روانشناسی رو در دانشگاه الزهرا(س) گذروندم و الان حدودا 2 سالی هست که مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی رو از دانشگاه تهران گرفتم.

ادامه مطلب...

مجری منتخب ماهنامه اسفند: آقای ایمان فتحی اسکندری

از میان مجریان حرفه ای بسیار موفق ورزشی استان خوزستان ، آقای ایمان فتحی اسکندری جوان محجوب و با معرفت و خوش آتیه ایران ،میهمان خبرنامه نوروزی ما هستند . در ادامه شما را به خواندن مصاحبه زیبای این همکار ارجمند دعوت می نماییم.

- آقای فتحی اسکندری لطفاً خود را به طور کامل معرفی نمایید و رزومه خود را بیان فرمایید ؟

ادامه مطلب...

در جايي گفته اگر قبل از ازدواج وارد تلويزيون مي‌شدم، شايد ديگر ازدواج نمي‌كردم. چون دو ‌‌پادشاه در يك ملك نگنجند! اولش با گزارش‌هاي كنار خياباني شروع كرد. چون به دو زبان عربي و انگليسي مسلط بود در اجلاس سران كشورهاي اسلامي‌ با خيلي از مهمان‌هاي خارجي مصاحبه‌هاي چند زبانه داشت. بعد از«صبح‌به‌خيرايران» حضور تمام وقت در صداوسيما به پاره‌وقت تبديل شد كمي ‌هم تجربه تهيه‌كنندگي در«صبح‌به‌خير ايران» و شبكه ۴ دارد ولي بعد كناره‌گيري كرد و درگودي حوزه اجرا افتاد تا اسفند ۷۹ با گروه سياسي شبكه‌هاي يك و ۲ و ۳ و شبكه خبر انحصاراً كار سياسي مي‌كرد. در برنامه ‌‌«رودررو» از شبكه خبر با شخصيت‌هاي سياسي كشورهاي ديگر گفت‌وگو داشت. خودش مي‌گويد چون تحصيلاتم علوم سياسي نبود و دانش سياسي نداشتم، از حوزه سياسي جدا شدم. بعد از آن با برنامه ‌«پرتو» به پيشنهاد شبكه ۴ وارد حوزه علمي‌ و فرهنگي شد. در حال حاضر نيز به عنوان مجري برنامه «اين‌شب‌ها» فعاليت دارد.

ادامه مطلب...

این مصاحبه از طرف همکاران و مخاطبان سایت ایران مجری با فریبا علومی یزدی انجام گرفته است. ضمن سپاس از همه عزیزانی که سوالات را مطرح نموده اند توجه شما را به خواندن این مصاحبه جلب می نماییم.

ادامه مطلب...

مجری خوش فطرت و خوش صورت این ماه از صدای آشنای یک دوست و همکار پیشکسوت جناب آقای بهروز خوش فطرت در دید شماست. ایشان را خوانندگان خبرنامه ایران مجری به خوبی می شناسند. زندگی پرتلاش ایشان پر از موفقیت و افتخار بوده است و صدای گرمشان سال های مدیدی ،میهمان خانه های شما عزیزان.

از تخصص های ایشان : بازیگرتئاتر ، تلویزیون و سینما ، روزنامه نگار ، خبرنگار ، گزارشگر ، مجری و گوینده صدا و سیما گوينده فيلمهاي مستند ، آنونس هاي تبليغاتي و نريشن هاي مربوط به خطوط توليد - مشاور ، تهیه کننده و مجری برنامه ها و جنگ های هنری در سراسر کشور ، مجری همایش ، گردهمایی و سمینار می باشد.

ادامه مطلب...

گفتگو با محمدرضا سلماني، گوينده خبررسانه با وجود مخاطب است‌كه نفس مي‌كشد تحولي را كه در ساختار خبر و اجراي آن شاهد هستيم بر كسي پوشيده نيست. امروز در رسانه ملي شاهد بخش‌هاي مختلف خبري هستيم كه ساختاري متفاوت نسبت به گذشته و به عبارتي به روز را دارد. گويندگي مي‌تواند نقش بسزايي در تعامل و ارتباط موثر در اين بخش‌ها با مخاطب داشته باشد. به همين مناسبت يكي از بخش‌هاي خبري كه در ساعت 20 از شبكه خبر هر روز مهمان خانه‌هايمان است را در گفتگويي با يكي از گويندگان اين بخش به بررسي مي‌نشينيم. گفتگوي ما با محمدرضا سلماني پيش‌روي شماست.

ادامه مطلب...

مرتضی ایمانی از معدود مجریانی است که اجرای حرفه ای صحنه را دنبال می کند . از مجریان صحنه ایران که سالهای متمادی شادی بخش مراسم و جشنهای ایرانیان بوده است. تلاش و همت  مرتضی ایمانی در ارتقاء مجریگری صحنه قابل تقدیر و ستایش است . صدای تهران سالهاست با اجرای مرتضی ایمانی و گروه همکارانشان در هر کوی و برزن این مرز پر گهر به شادی آفرینی مشغول است . در این خبرنامه مصاحبه ای را ترتیب داده ایم تا صحبت های این مجری هنرمند و مردمی را بشنویم. پیشاپیش از همکاری آفای حسین وکیلی بابت تهیه این مصاحبه تشکر و تقدیر می شود.

ادامه مطلب...

مقالات دیگر...