سپاس نامه به بازرسان طرح تکریم دستگاه های اجرایی / رسمی

تقدیر و تشکر برای ارگانهای دولتی
ابزارها
تنظیمات نوشتاری

و لقد کرّمنا بنی آدم  ...                اسراء 70

بنی آدمی را خود اندر زمین          بسی منزلت داد جان آفرین

حضور مُداقه ظهور بازرس ارجمند جناب آقای / سرکار خانم  ................................

 

 از اینکه در اجرای بازرسی طرح تکریم از دستگاه های اجرایی با عنایت به محور های اساسی بازرسی در خصوص بررسی نحوه ی اطلاع رسانی به مراجعان ، بررسی میزان رعایت   منشور  اخلاقی کارمندان در برخورد با ارباب رجوع ، بررسی نحوه ی  بازنگری و اصلاح روشهای انجام کار ، بررسی نحوه ی کیفیت خدمت دهی و چگونگی  برخورد کارمندان با  مراجعان ، بررسی اقدامات به عمل آمده در بهبود و اصلاح روشهای ارایه ی خدمات به مردم  و بررسی میزان رضایت مندی مردم از نحوه ی ارایه ی خدمات  دستگاه های دولتی و  موسسات  عمومی ; مجدانه تلاش نموده اید ; این لوح تقدیر ، تقدیم می گردد.

با امید به اینکه با عنایات حضرت رب العزّه ، همگام و همراه با دقت نظر ، باریک بینی و نکته سنجی خاص ، موید و منصور باشید.فریبا علومی یزدی
شهریور 89

آموزشگاه گویندگی و سخنوری موسسه شهریاران سخن (مدرسه سخن)

مدرسه سخن آموزشگاه و مدرسه تخصصی مجریگری و اصول و فنون سخنرانی


سالها با شما و همراه شما هستیم در سایت ایران مجری و باشگاه ایرانمجری. افتخار ماست تا اینبار در سایت سخنوری با شما باشیم.  صدها مقاله مرتبط به فنون سخنرانی و صدها متن سخنرانی و متن مجری گری در پردیس سخن 1400

مدرسه سخن ایران از بهترین مراکز آموزشی در زمینه سخنوری و گویندگی و مجریگری می‌باشد که با مدیریت دکتر فریبا علومی یزدی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به آموزش بیش از ۱۰۰۰ مجری و سخنران در کشور اقدام نموده است.
شما می توانید آخرین مقالات و آموزش های مرتبط با فن بیان و سخنوری را در این سایت ببینید . برای ورود به سایت سخنوری کلیک کنید.


آخرین تصاویر از سخنوران و فراگیران مدرسه سخن و نظرات ارزشمند آنها را در قسمت نظرات گوگل مپ ملاحظه فرمایید.

روی لینک زیر کلیک کنید

گوگل مپ : مدرسه سخن ایران تاسیس ۱۳۹۵ آموزش سخنوری ، گویندگی و مجریگری

تنها یک راه برای سخنور شدن وجود دارد !