تقدیر نامه مدیر آموزشی دفتر فنی استانداری

تقدیر و تشکر برای ارگانهای دولتی
ابزارها
تنظیمات نوشتاری

و من یشکر فانّما یشکر لنفسه  12 لقمان


امروزه دانش افرینی  تنها راه موفقیت در بازار کار و صحنه های رقابت بین المللی است.هر چه آموزش بیشتر و با کیفیت بهتر و تجربه شایان تر ارایه شود ; درامر توسعه ملی تسریع و تسهیل ایجاد می شود.محور اساسی نظام های مختلف آموزشی با هدف بارور ساختن استعداد ، هوش ، توانمندی و خلاقیت شکل می گیرد و کمیته های آموزشی در تامین این هدف نقشی اساسی و راهبردی بر عهده دارند.

 

حضور سعادت ظهور جناب آقای .......................مدیرآموزشی..............................

 

بدین وسیله ازخدمات صادقانه و تلاشهای ارزنده ای که درمدت مسوولیت خطیر خویش به عنوان عضو مجرّب کمیته های آموزشی شورای فنی  استانداری مبذول داشته اید ;  در کمال احترام و امتنان سپاس گزاری نموده و این لوح تقدیر تقدیم حضور ارزشمندتان می گردد.

ضمن عرض تبریک به مناسبت  انتصاب شایسته  مجدد جناب عالی  در این سمت ; امید واریم با عنایت ایزد منان و  درحمایت  حضرت ولی  عصر(عج) ، گامهای مصمم و استوارتان همسو با تجربیات گرانبهایتان مایه سعادت و سیادت دنیوی  و اخروی گردد.

 

نام نیکو گر بماند زآدمی     به کزو ماند سرای زرنگار

 

روابط عمومی استانداری...........فریبا علومی یزدی.......

 

آموزشگاه گویندگی و سخنوری موسسه شهریاران سخن (مدرسه سخن)

مدرسه سخن آموزشگاه و مدرسه تخصصی مجریگری و اصول و فنون سخنرانی


سالها با شما و همراه شما هستیم در سایت ایران مجری و باشگاه ایرانمجری. افتخار ماست تا اینبار در سایت سخنوری با شما باشیم.  صدها مقاله مرتبط به فنون سخنرانی و صدها متن سخنرانی و متن مجری گری در پردیس سخن 1400

مدرسه سخن ایران از بهترین مراکز آموزشی در زمینه سخنوری و گویندگی و مجریگری می‌باشد که با مدیریت دکتر فریبا علومی یزدی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به آموزش بیش از ۱۰۰۰ مجری و سخنران در کشور اقدام نموده است.
شما می توانید آخرین مقالات و آموزش های مرتبط با فن بیان و سخنوری را در این سایت ببینید . برای ورود به سایت سخنوری کلیک کنید.


آخرین تصاویر از سخنوران و فراگیران مدرسه سخن و نظرات ارزشمند آنها را در قسمت نظرات گوگل مپ ملاحظه فرمایید.

روی لینک زیر کلیک کنید

گوگل مپ : مدرسه سخن ایران تاسیس ۱۳۹۵ آموزش سخنوری ، گویندگی و مجریگری

تنها یک راه برای سخنور شدن وجود دارد !