دعوت نامه انجمن اولیا و مربیان

دعوت نامه ویژه دانش آموزان،معلمان،آموزش و پرورش
ابزارها
تنظیمات نوشتاری

به نام خدا

 

ولی محترم دانش آموز عزیز .......................................

 

فرا رسیدن سال تحصیلی و ماه مهر ، ماه مهرورزی و انسان دوستی را به شما والدین محترم و دانش آموزانی که امروز به مدد تلاش مستمرشان ، کسب علم و دانش را در محیطی مقدس به نام مدرسه  تجربه می نمایند ، تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

ایران مجری/بانک تقدیر نامه / دعوت نامه ها /

بدین منظور از شما به عنوان .......کاندید/عضو/رییس ........ انجمن اولیا و مربیان دعوت می شود در تاریخ ............روز............... ساعت ............... در جلسه ای که با هدف اعتلای ارتقای فعالیت های علمی و فرهنگی دانش آموزان در محیط .....آموزشگاه...... و با عنایت به حفظ و تقویت سرمایه های عظیم و توانمند دانش آموزی ، برنامه ریزی هایی جهت  تسهیل در روند  فعالیت های علمی و فرهنگی دانش آموزی ،  ایجاد  و  تقویت گروه های علمی ، تحرک و نشاط بخشی به محیط فرهنگی ، حمایت از فعالیت های رفاهی سازنده و بطور کلی فراهم ساختن تسهیلات و امکانات آموزشی ، پژوهشی ، فرهنگی ، معرفتی و تربیتی صورت می گیرد حضور بهم رسانید.

با امید به اینکه با حضور ثمر بخش خود عاملی موثر بر پیشرفت و تکامل فرزندان این مرز و بوم بوده و با حس استقلال علمی و فرهنگی کشور در این رسالت و مسوولیت خطیر ما را همراهی نموده و این همسویی و همفکری استمرار و تداوم یابد.

مدیر آموزشگاه ...................

فریبا علومی یزدی

مهر 89


در همین مورد :

دعوت نامه اولیا دانش آموزان در جشنواره علمی ، فرهنگی

دعوت نامه از والدین جهت کمک به اماکن متبرکه

دعوت نامه ادبی برای گردهمایی روز زن و روز مادر


مطالب مرتبط : چک لیست جلسات اولیا و مربیان

آموزشگاه گویندگی و سخنوری موسسه شهریاران سخن (مدرسه سخن)

مدرسه سخن آموزشگاه و مدرسه تخصصی مجریگری و اصول و فنون سخنرانی


سالها با شما و همراه شما هستیم در سایت ایران مجری و باشگاه ایرانمجری. افتخار ماست تا اینبار در سایت سخنوری با شما باشیم.  صدها مقاله مرتبط به فنون سخنرانی و صدها متن سخنرانی و متن مجری گری در پردیس سخن 1400

مدرسه سخن ایران از بهترین مراکز آموزشی در زمینه سخنوری و گویندگی و مجریگری می‌باشد که با مدیریت دکتر فریبا علومی یزدی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به آموزش بیش از ۱۰۰۰ مجری و سخنران در کشور اقدام نموده است.
شما می توانید آخرین مقالات و آموزش های مرتبط با فن بیان و سخنوری را در این سایت ببینید . برای ورود به سایت سخنوری کلیک کنید.


آخرین تصاویر از سخنوران و فراگیران مدرسه سخن و نظرات ارزشمند آنها را در قسمت نظرات گوگل مپ ملاحظه فرمایید.

روی لینک زیر کلیک کنید

گوگل مپ : مدرسه سخن ایران تاسیس ۱۳۹۵ آموزش سخنوری ، گویندگی و مجریگری

تنها یک راه برای سخنور شدن وجود دارد !