دعوت نامه اولیا دانش آموزان در جشنواره علمی ، فرهنگی

دعوت نامه ویژه دانش آموزان،معلمان،آموزش و پرورش
ابزارها
تنظیمات نوشتاری

به یادش و یاریش

 

زندگی ، فهم معنای لحظه هاست ، برآنیم با باور لحظه ، اندیشه را بارور کنیم .در دل ها بذر شوق بکاریم ، خلاقیت ها را یاور باشیم ،تا درخت دانایی هماره سبز بماند.

 

با یاری ایزد متعال و در ایام خجسته شعبانیه و به یمن موفقیت دانش اموزان ممتاز استان ............ ، جشنواره ...................... را بر پا می نماییم.احتراما بدین وسیله  از شما  والدین محترم دانش آموز ........................... دعوت می گردد تا در .../ دومین / سومین / ... جشنواره دانش آموزان ممتاز .......... که با  محوریت علمی، فرهنگی و مذهبی از تاریخ ............  از ساعت ....... لغایت ..................... در سالن .......................... برگزار می گرد حضور به هم رسانید.


توفیق روز افزونتان را همراه با تعالی فرهنگی در راستای اهداف مقدس نظام تعلیم و تربیت اسلامی از درگاه معبود یکتا مسالت دارد.بنیاد نخبگان و فرهیختگان منتظر استان......

آموزشگاه گویندگی و سخنوری موسسه شهریاران سخن (مدرسه سخن)

مدرسه سخن آموزشگاه و مدرسه تخصصی مجریگری و اصول و فنون سخنرانی


سالها با شما و همراه شما هستیم در سایت ایران مجری و باشگاه ایرانمجری. افتخار ماست تا اینبار در سایت سخنوری با شما باشیم.  صدها مقاله مرتبط به فنون سخنرانی و صدها متن سخنرانی و متن مجری گری در پردیس سخن 1400

مدرسه سخن ایران از بهترین مراکز آموزشی در زمینه سخنوری و گویندگی و مجریگری می‌باشد که با مدیریت دکتر فریبا علومی یزدی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به آموزش بیش از ۱۰۰۰ مجری و سخنران در کشور اقدام نموده است.
شما می توانید آخرین مقالات و آموزش های مرتبط با فن بیان و سخنوری را در این سایت ببینید . برای ورود به سایت سخنوری کلیک کنید.


آخرین تصاویر از سخنوران و فراگیران مدرسه سخن و نظرات ارزشمند آنها را در قسمت نظرات گوگل مپ ملاحظه فرمایید.

روی لینک زیر کلیک کنید

گوگل مپ : مدرسه سخن ایران تاسیس ۱۳۹۵ آموزش سخنوری ، گویندگی و مجریگری

تنها یک راه برای سخنور شدن وجود دارد !