سپاس نامه از هنرمند نقاش /شاهکار ادبی فریبا علومی یزدی

تقدیر و تشکر از دانش آموزان،معلمان،آموزش و پرورش
ابزارها
تنظیمات نوشتاری

به نام فرمانروای جاوید و مطلق اقالیم گوهر و هنر

قال هذا رحمة من ربّی کهف 98

بگفتا که این لطف ربّ من است     که بر  این چنین کار بردیم دست

 

حضور هنر ظهور نقاش هنرمند سرکار خانم/جناب آقای .........................

اشتغال به کار هنر ، ذکرثنای حضرت حق است و زهی ذکر که از زبان بگذرد و به دست آید و گوشه ای از جمال مذکور را بر پرده ای نقش کند یا در پرده ای بنوازد و چشمها و  گوشها را از فراموشی به ذکر آورد.

بدین  وسیله از  خلق  آثار  هنری  و  به نمایش گذاشتن آثار جذاب و دل انگیز  خود در گالری .......................که همچون شهسوار میدان حقیقت باده فروش معرفت هنری است  و نمونه ی بارز  احساس لطیف  و ذوق رقیق است و از قاف عدم و قله ی بی رنگی سرچشمه گرفته و بر دشت  های  عالَم  صورت روان گردیده و چون نسیم صبا جان مشتاقان و  بازدیدکنندگان را بر آن اثر مُشکبار به وجد و  سماع آورده ; از دریچه ی هنر و از روزنه ی سپاس ، این لوح تقدیر ، تقدیم حضورتان می گردد .

با  امید به اینکه  با  اتّکال به  عنایات  خاصه ی آن نقش پرداز دایره ی مینایی ، در جهت ارتقا و اعتلای این حس هنری که نمونه ی کامل (یدرک و لا یوصف)است با خلق و ابداع بدیع مُلهم از عناصر طبیعی و واقعیات عینی و محسوسات و ملموسات زندگی با به کار انداختن قوه ی ابتکار ذهنی و  تراوشات فکری و احساسی با یافته ها و آموخته های عملی ، همراه  و  همسو شوید.

چرا که «جان هنر ، شهودِ بی حجابِ حقیقت است».

سلام بر عاشقان کوی حق و درود بر زنّاربندان معبد هنر باد.

 

فریبا علومی یزدی

تهران /شهریور 89


 

با کلیک  روی عکس لوح تقدیر، آن را دانلود کرده و با فرمت WORD باز نمایید.

متن خود را از بانک تقدیر نامه انتخاب نمایید و بعد از ویرایش آن را داخل لوح قرار داده و تنظیمات را انجام دهید.

 


 

لوح تقدیر و سپاس مدل مهرآزاد دانلود رایگان

متن داخل لوح تقدیر ، شاهکار ادبی فریبا علومی یزدی در سپاسداشت استادان ادبیات است.

متن تقدیر از استادان ادبیات فارسی /شاه کار ادبی فریبا علومی یزدی

برای استفاده از قالب تقدیر نامه ابتدا فونت ایران نستعلیق "IranNastaliq " را از اینجا دانلود کنید تا متن تقدیر نامه را به صورت نستعلیق ببینید.

اگر در هنگام ویرایش لوح تقدیر ، قالب شما از حالت عادی خارج گردید از دکمه های CTRL+Z   و  CTRL+Y  جهت برگشت به حالت قبل و بعد استفاده نمایید.شما با امتیاز دادن به این صفحه در گوگل  قرار نیست در ده روز آینده یک جایزه بزرگ بگیرید یا برعکس .  اما ممکن است شما این جهان را یک اندازه دوست داشتنی تر کنید  و مهربانی را با تشویق ما گسترش دهید و به ما یادآوری کنید؛ اغلب ، مهربانی های  بیش از حد انتظار است که بیشترین ارزش را برای همه ما به ارمغان می آورد. برای گسترش مهربانی لطفاً روی آیکون زیر فشار دهید. متشکرم


آموزشگاه گویندگی و سخنوری موسسه شهریاران سخن (مدرسه سخن)

مدرسه سخن آموزشگاه و مدرسه تخصصی مجریگری و اصول و فنون سخنرانی


سالها با شما و همراه شما هستیم در سایت ایران مجری و باشگاه ایرانمجری. افتخار ماست تا اینبار در سایت سخنوری با شما باشیم.  صدها مقاله مرتبط به فنون سخنرانی و صدها متن سخنرانی و متن مجری گری در پردیس سخن 1400

مدرسه سخن ایران از بهترین مراکز آموزشی در زمینه سخنوری و گویندگی و مجریگری می‌باشد که با مدیریت دکتر فریبا علومی یزدی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به آموزش بیش از ۱۰۰۰ مجری و سخنران در کشور اقدام نموده است.
شما می توانید آخرین مقالات و آموزش های مرتبط با فن بیان و سخنوری را در این سایت ببینید . برای ورود به سایت سخنوری کلیک کنید.


آخرین تصاویر از سخنوران و فراگیران مدرسه سخن و نظرات ارزشمند آنها را در قسمت نظرات گوگل مپ ملاحظه فرمایید.

روی لینک زیر کلیک کنید

گوگل مپ : مدرسه سخن ایران تاسیس ۱۳۹۵ آموزش سخنوری ، گویندگی و مجریگری

تنها یک راه برای سخنور شدن وجود دارد !