تقدیر از دستگاه های برگزیده در طرح سنجش میزان رضایتمندی از ارباب رجوع

تقدیر و تشکر برای ارگانهای دولتی
ابزارها
تنظیمات نوشتاری

من عمل صالحا فلنفسه  فصلت 46

هرآنکس بگردید نیکوی کار                          رسد نفع وی برخودش پایدار

 

حضورشایسته ظهورسازمان برگزیده ..............................

 


یکی از جهت گیری های مدیریت نوین ، توجه به اصل مشتری گرایی و  جلب رضایت خدمت گیرندگان است . درنظام اداری و اجرایی کشور نیز رضایت مردم از  خدمات ارایه شده توسط دستگاه های دولتی به عنوان یکی ازشاخصه های اصلی سنجش کارآمدی  و رشد و توسعه ی نظام تلقی می شود و مولفه هایی از قبیل سرعت ، دقت و  صحت در انجام  امور  ارباب رجوع ، کیفیت کار انجام شده ، نحوه  رفتار با مردم ، هزینه انجام خدمات ، شفافیت و اطلاع رسانی مناسب ، عواملی هستند  که  ضمن جلب رضایت مردم در ارتباط با دریافت خدمات ازدستگاه های دولتی ، موجب افزایش اعتماد عمومی که از بزرگترین سرمایه و تکیه گاه برای نظام  اداری می باشد را  نیز   فراهم می سازد.

بدین وسیله ، ضمن سپاس از آن دستگاه برگزیده در ایجاد سازوکارهای لازم در ارایه ی خدمات مطلوب تر و موثرتر به مردم و برخورد مناسب کارکنان با ارباب رجوع و  نهادینه شدن رضایت مندی مراجعان و حفظ کرامت آنها این لوح تقدیر، خاشعانه تقدیم می گردد.

 رجای واثق داریم  باعنایت به چهار محور اساسی سنجش آگاهی مراجعان ،  اعتماد مراجعان ، نحوه ی رفتار با  ارباب رجوع  و شناخت  فضا و تجهیزات فیزیکی بتوانید چون گذشته نسبت به اصلاح روش ها و سیستم های انجام کار ، اطلاع ر سانی  مناسب و رعایت منشور اخلاقی درسطح سازمان اقدام  نموده و  با  ارایه ی خدمات مطلوب تر سطح رضایت مردم را افزایش دهید.

وذلک الفوزالمبین

 

دبیر ستاد بزرگداشت جشنواره ی شهیئد رجایی ...........

...................................................

فریبا علومی یزدی

شهریور

89

آموزشگاه گویندگی و سخنوری موسسه شهریاران سخن (مدرسه سخن)

مدرسه سخن آموزشگاه و مدرسه تخصصی مجریگری و اصول و فنون سخنرانی


سالها با شما و همراه شما هستیم در سایت ایران مجری و باشگاه ایرانمجری. افتخار ماست تا اینبار در سایت سخنوری با شما باشیم.  صدها مقاله مرتبط به فنون سخنرانی و صدها متن سخنرانی و متن مجری گری در پردیس سخن 1400

مدرسه سخن ایران از بهترین مراکز آموزشی در زمینه سخنوری و گویندگی و مجریگری می‌باشد که با مدیریت دکتر فریبا علومی یزدی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به آموزش بیش از ۱۰۰۰ مجری و سخنران در کشور اقدام نموده است.
شما می توانید آخرین مقالات و آموزش های مرتبط با فن بیان و سخنوری را در این سایت ببینید . برای ورود به سایت سخنوری کلیک کنید.


آخرین تصاویر از سخنوران و فراگیران مدرسه سخن و نظرات ارزشمند آنها را در قسمت نظرات گوگل مپ ملاحظه فرمایید.

روی لینک زیر کلیک کنید

گوگل مپ : مدرسه سخن ایران تاسیس ۱۳۹۵ آموزش سخنوری ، گویندگی و مجریگری

تنها یک راه برای سخنور شدن وجود دارد !