دعوت نامه مسئولان به همایش

دعوت نامه ویژه همایش،کنفرانس،جشنواره،سمینار
ابزارها
تنظیمات نوشتاری

به نام آن فتاحی که افتتاح کارها از نام اوستجناب آقای .............................

با سلام و ادای احترام

به استحضار می رساند؛ به یاری قادر متعال، همايش استاني ICTروستايي باحضور مسوولان كشوري پست ، مخابرات و پست بانك در ........... - سالن همایش .................................  استان ...................... برگزار می گردد.  • در کمال افتخار از حضرت عالی دعوت می شود با حضور ارزنده در مراسم افتتاحیه ، جهت ارائه ی رهنمودهای سازنده (و نیز بازدید از نمایشگاه ، ) سرافرازمان فرمایید.

 

  • در کمال افتخار از حضرت عالی دعوت می شود با حضور ارزنده در مراسم اختتامیه، جهت تقدیر از مسوولان فعال دفاتر و ادارات كل استان سرافرازمان فرمایید.

 

  • در کمال افتخار از حضرت عالی دعوت می شود با حضور ارزنده در این همایش که جهت معرفي توانمنديها، ظرفيتها و پتانسيلهاي دفاتر ICT روستايي همراه با مراسم تقدیر از مسئولان فعال دفاتر و ادارات كل استان ، سرافرازمان فرمایید.


گام های لطیف پر لطفتان را چشم انتظاریم.

 مدیر عامل شرکت ..................

 

آموزشگاه گویندگی و سخنوری موسسه شهریاران سخن (مدرسه سخن)

مدرسه سخن آموزشگاه و مدرسه تخصصی مجریگری و اصول و فنون سخنرانی


سالها با شما و همراه شما هستیم در سایت ایران مجری و باشگاه ایرانمجری. افتخار ماست تا اینبار در سایت سخنوری با شما باشیم.  صدها مقاله مرتبط به فنون سخنرانی و صدها متن سخنرانی و متن مجری گری در پردیس سخن 1400

مدرسه سخن ایران از بهترین مراکز آموزشی در زمینه سخنوری و گویندگی و مجریگری می‌باشد که با مدیریت دکتر فریبا علومی یزدی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به آموزش بیش از ۱۰۰۰ مجری و سخنران در کشور اقدام نموده است.
شما می توانید آخرین مقالات و آموزش های مرتبط با فن بیان و سخنوری را در این سایت ببینید . برای ورود به سایت سخنوری کلیک کنید.


آخرین تصاویر از سخنوران و فراگیران مدرسه سخن و نظرات ارزشمند آنها را در قسمت نظرات گوگل مپ ملاحظه فرمایید.

روی لینک زیر کلیک کنید

گوگل مپ : مدرسه سخن ایران تاسیس ۱۳۹۵ آموزش سخنوری ، گویندگی و مجریگری

تنها یک راه برای سخنور شدن وجود دارد !