سپاس نامه به مسوولان دانشگاه جهت حضور در همایش

تقدیر و تشکر از دانش آموزان،معلمان،آموزش و پرورش
ابزارها
تنظیمات نوشتاری

بسم الله التعلیم

تو از هر در که باز آیی بدین خوبی و زیبایی   دری باشد که از رحمت به روی خلق بگشایی




هم اندیشی و هم فکری دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی به یافتن راهبردها و ساز و کارهای لازم برای ایجاد و گسترش تعاملات و مبادلات علمی در همایش های علمی ، کمک شایانی جهت تقویت بنیه علمی و ارتقای همکاری های عملی می نماید.



بدین وسیله از حضور ارزشمند و گرانقدر شما در همایش ........................................ صمیمانه سپاسگزاری می گردد و در کمال رافت و رفعت این لوح سپاس ، تقدیم محضر بزرگوارتان می گردد.

 



امیدواریم برگزاری این همایش سرآغاز فصل نوینی در عرصه ی همکاریهای علمی و ضمن استمرار ، تقویت و تعمیق روابط علمی دانشگاهی و موفقیت در نیل به اهداف مورد نظر به توسعه ی علمی که زیر بنای توسعه ی همه جانبه ی کشور است ، نایل آییم.



انشا الله 
ذالک هو الفوز العظیم

آموزشگاه گویندگی و سخنوری موسسه شهریاران سخن (مدرسه سخن)

مدرسه سخن آموزشگاه و مدرسه تخصصی مجریگری و اصول و فنون سخنرانی


سالها با شما و همراه شما هستیم در سایت ایران مجری و باشگاه ایرانمجری. افتخار ماست تا اینبار در سایت سخنوری با شما باشیم.  صدها مقاله مرتبط به فنون سخنرانی و صدها متن سخنرانی و متن مجری گری در پردیس سخن 1400

مدرسه سخن ایران از بهترین مراکز آموزشی در زمینه سخنوری و گویندگی و مجریگری می‌باشد که با مدیریت دکتر فریبا علومی یزدی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به آموزش بیش از ۱۰۰۰ مجری و سخنران در کشور اقدام نموده است.
شما می توانید آخرین مقالات و آموزش های مرتبط با فن بیان و سخنوری را در این سایت ببینید . برای ورود به سایت سخنوری کلیک کنید.


آخرین تصاویر از سخنوران و فراگیران مدرسه سخن و نظرات ارزشمند آنها را در قسمت نظرات گوگل مپ ملاحظه فرمایید.

روی لینک زیر کلیک کنید

گوگل مپ : مدرسه سخن ایران تاسیس ۱۳۹۵ آموزش سخنوری ، گویندگی و مجریگری

تنها یک راه برای سخنور شدن وجود دارد !