تقدیر از دانش آموزان دبیرستان در پایان سال

تقدیر و تشکر از دانش آموزان،معلمان،آموزش و پرورش
ابزارها
تنظیمات نوشتاری

 

جشن فارغ التحصیلی تقدیر از دانش آموزان

باسمه تعالی

زندگی ، فهم معنای لحظه هاست ، برآنیم با باور لحظه ، اندیشه را بارور کنیم .در دل ها بذر شوق بکاریم ، خلاقیت ها را یاور باشیم ،تا درخت دانایی هماره سبز بماند.

شوکت، حشمت، عظمت و قدرت کشور ايران چشم به راه تلاش دانش آموزانی/دانشجویانی است که شمع وجود گرانقدر خویش را تقدیم به آستان  علم و دانش می نمایند.

 

گرچه در ظاهر پایانی است برای یکسال تلاش ، لیکن حقیقت آن است که باطنش آغازی است برای عروج به مقصد والا ، صعودی سرشار از شور ونشاط وبالندگی ، که زیباییش با یک سبدی از گل تلطیف لایزال الهی از وجود مهربان شما نشات گرفته است ، چه زیباست در بهار دانش (و در سال جهاد اقتصادی)، صمیمانه ترین تقدیر را تقدیمتان نموده و از تمامی تلاش  شما در کسب عنوان ................ تقدیر وتشکر نمایم .


در همین مورد :  تقدیر از برگزیدگان کنکور

 

copyright

آموزشگاه گویندگی و سخنوری موسسه شهریاران سخن (مدرسه سخن)

مدرسه سخن آموزشگاه و مدرسه تخصصی مجریگری و اصول و فنون سخنرانی


سالها با شما و همراه شما هستیم در سایت ایران مجری و باشگاه ایرانمجری. افتخار ماست تا اینبار در سایت سخنوری با شما باشیم.  صدها مقاله مرتبط به فنون سخنرانی و صدها متن سخنرانی و متن مجری گری در پردیس سخن 1400

مدرسه سخن ایران از بهترین مراکز آموزشی در زمینه سخنوری و گویندگی و مجریگری می‌باشد که با مدیریت دکتر فریبا علومی یزدی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به آموزش بیش از ۱۰۰۰ مجری و سخنران در کشور اقدام نموده است.
شما می توانید آخرین مقالات و آموزش های مرتبط با فن بیان و سخنوری را در این سایت ببینید . برای ورود به سایت سخنوری کلیک کنید.


آخرین تصاویر از سخنوران و فراگیران مدرسه سخن و نظرات ارزشمند آنها را در قسمت نظرات گوگل مپ ملاحظه فرمایید.

روی لینک زیر کلیک کنید

گوگل مپ : مدرسه سخن ایران تاسیس ۱۳۹۵ آموزش سخنوری ، گویندگی و مجریگری

تنها یک راه برای سخنور شدن وجود دارد !