تقدير از استاد و مهندس شهرداري با پاس آموزش

تقدیر و تشکر برای دانشجویان،دانشگاهیان
ابزارها
تنظیمات نوشتاری


دانش چراغ خرد وچشمه ی بزرگواری است .حضرت علی (ع)استاد فرهیخته / صدیق / کوشا .......................... جناب آقاي  ................


در دین مبین اسلام و تعالیم آسمانی روح بخش وجهان شمول آن ، آموزش و یادگیری به عنوان رکنی رکین از جایگاهی ممتاز و منزلتی ویژه و بی بدیل برخوردار است .

برداشتن گام های اساسی در زمینه ی توسعه ی علمی و عملي  کشور از جمله افزایش کیفیت  آموزش در دانشگاه های کشور است .دیده ی بیدار و امیدوار مردم ایران به جوانان عزیزی  دوخته شده است که با شوق و علاقه مندی گام در تحصیل دانش نهاده اند .دست یافتن به آرزوهای بزرگ ملی نیاز روز فکر بکر ، وسعت نظر و طراحی نوین و کاربردی است که مستلزم تلاش خستگی ناپذیر استادانی چون حضرت عالی است.

 

بدین وسیله از تلاش های سازنده شما درجهت تشکیل کلاس های طراحی فضای سبز در دانشگاه ................... که با جدیت همیشگی و همت دائمی همراه و همگام بوده است تقدیر و تشکر به عمل آمده و این لوح سپاس به رسم ادب و ارادت به مقام شامخ جناب عالی که با تدبیر رفیع و تلاش منیع همسو بوده است ;تقدیم حضور گهربارتان مینماید.


ازحضرت جمیل مسالت دارد جویبار زلال علم و دانش در سایه ی این تلاش مقدس همواره ساری وجاری باشد.


متن تقدیر از استاد / روز معلم

تقدیر از استاد برای سخنرانی در همایش بر روی لوح

تقدیر از استادان ادبیات فارسی /شاه کار ادبی فریبا علومی یزدی

سپاس نامه به استاد و والدین در پایان نامه تحصیلی(1)

 

آموزشگاه گویندگی و سخنوری موسسه شهریاران سخن (مدرسه سخن)

مدرسه سخن آموزشگاه و مدرسه تخصصی مجریگری و اصول و فنون سخنرانی


سالها با شما و همراه شما هستیم در سایت ایران مجری و باشگاه ایرانمجری. افتخار ماست تا اینبار در سایت سخنوری با شما باشیم.  صدها مقاله مرتبط به فنون سخنرانی و صدها متن سخنرانی و متن مجری گری در پردیس سخن 1400

مدرسه سخن ایران از بهترین مراکز آموزشی در زمینه سخنوری و گویندگی و مجریگری می‌باشد که با مدیریت دکتر فریبا علومی یزدی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به آموزش بیش از ۱۰۰۰ مجری و سخنران در کشور اقدام نموده است.
شما می توانید آخرین مقالات و آموزش های مرتبط با فن بیان و سخنوری را در این سایت ببینید . برای ورود به سایت سخنوری کلیک کنید.


آخرین تصاویر از سخنوران و فراگیران مدرسه سخن و نظرات ارزشمند آنها را در قسمت نظرات گوگل مپ ملاحظه فرمایید.

روی لینک زیر کلیک کنید

گوگل مپ : مدرسه سخن ایران تاسیس ۱۳۹۵ آموزش سخنوری ، گویندگی و مجریگری

تنها یک راه برای سخنور شدن وجود دارد !