چگونه و با چه بیانی از یک قاری تشکر کنیم؟

گل گشت سخن مجریان
ابزارها
تنظیمات نوشتاری

چگونه از یک قاری تشکر کنیم؟

طبق آیین تشریفات ابتدای مراسم با سرود جمهوری اسلامی ایران سپس قرآئت قرآن بعد از آن کلیپ ( یا نماهنگ یا ووله یا تیزر یا پوستر ) از اتاق فرمان پخش می شود  و پس از آن مجری سخن می گوید. به طور معمول سخنان مجری با نام خدا، شعر، سلام و خیرمقدم، و گزارشی از اهداف و محورهای همایش همراه خواهد بود. مجری در پایان سخنانش که تصمیم دارد سخنران اول را دعوت نماید می تواند بگوید:

ضمن تشکر از صوت ملکوتی و روحانی جناب آقای ...... قاری برجسته ی کشوری  از جناب آقای ..... دعوت می نماید که به جایگاه تشریف فرما شوند.

ضمن سپاس از جناب آقای ...... قاری محترم ملی ( بین المللی ) که با قرآئت آیاتی چند از کلام الله مجید فضا را منور ساختند، از جناب آقای ..... استدعا می شود که به جایگاه تشریف فرما شوند.

ضمن تقدیر از جناب آقای ..... قاری بزرگوار ملی ( بین المللی ) که با قرآئت آیات شریفه ی .... الی .... از سوره ی مبارکه ی .........  فضا را معنویت خاصی بخشیدند در کمال امتنان  از جناب آقای ..... تقاضا می شود که به جایگاه تشریف فرما شوند.

آنچه به گوش جان شنیدید نوای عرفانی جناب آقای ..... قاری ارزشمند بین المللی بود که در دستگاه  بیات، صبا و نهاوند از سوره ی مبارکه ی ..... قرآئت شد.

بهره مند شدیم و لذت بردیم از آیات کریمه ی الهی که توسط جناب آقای ........ قاری ممتاز بین المللی قرآئت شد.

این مجموعه در دست ساخت است . از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم.


نمونه دیگر :

ضمن عرض تشکر از صوت ملکوتی و روحانی قاری برجسته ی کشوری ( بین المللی ) جناب آقای ............. که با الحان و نغمات عرفانی آیات کریمه ی ............ الی .......... از سوره ی مبارکه ی ............. را در دستگاه های بیات، صبا، حجاز، نهاوند و سه گاه قرآئت نمودند.

از صوت عرفانی جناب آقای ............. قاری ممتاز کشوری ( بین المللی ) که با قرآئت دلنشین خود فضا را معنویت خاصی بخشیدند، تشکر و تقدیر می نماییم.
امید است در پناه قرآن مجید موید و موفق و منصور و مسرور باشند.


بسیار مستفید و مستفیض گشتیم از قرآئت عارفانه و صوت دل انگیز  و فرح بخش جناب آقای ........................ قاری محترم کشوری ( بین المللی )/ و نفر ...... مسابقات بین المللی قرآئت قرآن در سال جاری .

امیداست در پرتو قرآن کریم همواره همای سعادت در آسمان زندگیشان در پرواز باشد.


باز نشر مطالب این مجموعه تحت هر عنوانی مجاز نمی باشد. شما برای استفاده از این مطلب خارج از محیط سایت باید مقاله را خریداری نمایید.

تمام حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به شرکت بانوی سخن پارس می باشد .