برندگان پنجمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران

خبرنامه
تنظیمات نوشتاری

بیانیه هیات محترم داوران : هیات داوران بعد از پایان مسابقات وارد شور شدند و نسبت به انشاء رای و بیانیه به قرار ذیل اقدام نمودند.

 

پنجمین جشنواره مجریان و هنر مندان صحنه ایران

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بیانیه هیات محترم داوران :

 

هیات داوران بعد از پایان مسابقات وارد شور شدند و نسبت به انشاء رای و بیانیه به قرار ذیل اقدام نمودند.

سخنگوی هیات داوران : هیات داوران پنجمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران ، علی رضوانی تبار را به عنوان سخن گوی هیات در مراسم اختتامیه چشنواره برگزیدند.

 

چکاوک زرین جایزه ویژه هیات داوران :


جایزه ویژه هیات داوران برای چکاوک زرین پنجمین جشنواره  مجریان و هنرمندان صحنه ای ایران ، به خبرنگار نامی میدان های نبرد در عراق و سوربه به حسن شمشادی برای سالها تهیه گزارش و خبر از صحنه های مستقیم نبرد حق و باطل تقدیم شد

همچنین جایزه ویژه هیات داوران برای چکاوک زرین پنجمین جشنواره  مجریان و هنرمندان صحنه ای ایران بار دیگر و به  آقای ایرج نوذری به پاسداشت تلاش های ارزشمند مرحوم منوچهر نوذری در عرصه گویندگی و طنز اهدا شد.


در بخش داوری بزرگسالان :

 

با رای مستقیم هیات داوران از بین مجریان شرکت کننده در مرحله اول مسابقات اجرای صحنه ای چهارده نفر به مرحله نهایی راه یافتند که با مشارکت دو نفر از نشان داران چهارمین جشنواره مجریان صحنه ، به رقابت پرداختند.


هیات داوران با احترام به تمام مجریان حاضر در جشنواره پنجم  ، در این بخش هیچکدام از شرکت کنندگان در جشنواره را شایسته دریافت نشان چکاوک زرین ندانست.

چکاوک سیمین :
در بخش داوری ؛ نشان چکاوک سیمین  به حسین وکیلی از استان یزد  تعلق گرفت.

در بخش داوری ؛ نشان چکاوک سیمین  به نسرین کوچک خانی از استان تهران تعلق گرفت.

هیات داوران به اتفاق آراء  ؛ حسین وکیلی  و نسرین کوچک خانی را  مشترکاً شایسته دریافت این نشان تشخیص داد.

چکاوک مسین :

هیات داروان سه نشان چکاوک مسین  اعطا نمود.

نشان چکاوک مسین با رای قاطع هیات داوران  به آقای نوید امینی تعلق گرفت.

در همین  بخش  ؛

هیات داوران با نظر رییس شورای سیاستگذاری جشنواره پنجم و نظر به شایستگی های مجری ،نشان چکاوک مسین را به احسان ابراهیمی از خراسان رضوی اعطا نمود.

هیات داوران با نظر رییس شورای سیاستگذاری جشنواره پنجم و نظر به شایستگی های مجری ،نشان چکاوک مسین را به آتوسا رحمتی از خرم آباد اعطا نمود.

 

در بخش داوری نوجوانان :

با رای مستقیم هیات داوران از بین مجریان نوجوان شرکت کننده در مسابقات اجرای صحنه ای زیر هجده سالِ پنجمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ای ایران  نتایج ذیل حاصل شد.

چکاوک زرّین:
هیات داوران با احترام به تمام مجریان نوجوان حاضر در جشنواره پنجم  ، در این بخش هیچکدام از شرکت کنندگان در جشنواره را شایسته دریافت نشان چکاوک زرین ندانست.

چکاوک سیمین :
در بخش داوری ؛ نشان چکاوک سیمین  پنجمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران – بخش نوجوانان - به اتفاق آراء هیات داوران به نازنین ناظم از استان تهران تعلق گرفت.

چکاوک مسین :

هیات داوران با احترام به تمام مجریان  نوجوان حاضر در جشنواره پنجم  ، در این بخش هیچکدام از شرکت کنندگان در جشنواره را شایسته دریافت نشان چکاوک مسین ندانست.

لوح تقدیر :

هیات داوران  مجری نوجوان محمد صالح خدادادی از استان کرمان را  شایسته دریافت لوح تقدیر پنجمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران – بخش نوجوانان  دانست.

هیات داوران  مجری نوجوان ملورین سقازاده از استان تهران  را  شایسته دریافت لوح تقدیر پنجمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران – بخش نوجوانان دانست.

هیات داوران  مجری نوجوان علیرضا امیری ساله از استان مازندران را  شایسته دریافت لوح تقدیر  پنجمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران – بخش نوجوانان دانست.

در بخش داوری کارگردانی :

 

هیات داوران با نظر رییس شورای سیاستگذاری پنجمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران  و با رای اجماع  هیات ارزیابان  و نظر به شایستگی های کارگردان هنری جشنواره در خلق آثار گرافیکی و هماهنگی در ثبت و ضبط آرم استیشن های برخط  و معرفی مجریان به صورت برخط   ،نشان چکاوک سیمین  به کارگردان هنری علی رضوانی تبار از استان قم  اعطا نمود.

اعضای کمیته داوران :رضا معینی -  محمد نظری –سعید فاتحی - فریبا علومی یزدی- محمود رضا قدیریان - سوسن حسنی دخت – ناهید امیریان- شعله قهرمانی – خداداد یوسف زاده

 

دبیر کمیته داوران   :       محمد نظری                                                                  دبیر کمیته ناظران : سوسن حسنی دخت

 

رییس جشنواره : فریبا علومی یزدی


 

بیانیه هیات ارزیابان :

بخش مدالیوم :


هیات ارزیابان با نظارت و مشارکت هیات داوران پنجمین جشنواره مجریان صحنه ایران و به پیشنهاد شورای سیاستگذاری جشنواره پنجم مجریان  با توجه به بیانیه ماموریت پنجمین جشنواره و با احترام به تمام مجریان حاضر و غایب در جشنواره پنجم  ، در این بخش  افراد ذیل را شایسته دریافت مدال میکروفون  طلایی دانست.


در بخش مدالیوم نظام آراستگی آقا - هیات ارزیابان ضمن تقدیر از سید علی بلادیان  از استان خوزستان ،نشان مدالیوم میکروفون طلایی  نظام آراستگی آقا را به رضا حمدان از استان خوزستان ؛  مستر مجری روز اول اعطا نمود.

در بخش مدالیوم نظام آراستگی خانم - هیات ارزیابان ضمن تقدیر از زهرا پارسا از استان فارس، نشان مدالیوم میکروفن طلایی نظام آراستگی خانم را  به مجریان خانم فاطمه سادات میرصفی و سمیراسادات رسولی مشترکاً اعطا نمود.

مدالیوم  طنز پرداز ترین مجری  از طرف هیت ارزیابان به تنها کاندید دریافت این مدال تعلق گرفت و نشان مدالیوم میکروفون طلایی  طنز پردازترین مجری  به محمد صالح خدادادی - مجری گروه نوجوانان  اعطا گردید.


در بخش مدالیوم خوش بیان ترین مجری ، هیات ارزیابان ضمن تقدیر از عاطفه عبدالهیان به عنوان مجری خوش بیان از استان سمنان ،نشان مدالیوم میکروفون طلایی خوش بیان ترین مجری را به خانم اعظم السادات مسعودی علوی از استان اصفهان ؛ اعطا نمود.

در بخش مدالیوم خوش صدا ترین مجری ، هیات ارزیابان ضمن تقدیر از شهلا مرجانی به عنوان مجری خوش صدا از استان تهران ،نشان مدالیوم میکروفون طلایی خوش صدا ترین مجری را به خانم رخساره کاظمی از استان مازندران ؛ اعطا نمود.

در بخش مدالیوم خلاق ترین مجری ، هیات ارزیابان ضمن تقدیر از امیر قمری مجد به عنوان مجری خلاق از استان  همدان  ،نشان مدالیوم میکروفون طلایی خلاق ترین مجری را به نوید امینی از استان تهران به خاطر فضاسازی موثر و اجرای رسمی در قبال رییس جمهور( فرضی) ؛ اعطا نمود.

در بخش مدالیوم اعتماد به نفس مجری ، هیات ارزیابان ضمن تقدیر از کمال باب وند برای داشتن اعتماد به نفس عالی از استان  تهران  ،نشان مدالیوم میکروفون طلایی مجری با بیشترین اعتماد به نفس  را به احسان ابراهیمی از استان خراسان رضوی ؛ اعطا نمود.

در بخش مدالیوم ارتباطات موثر مجری ، هیات ارزیابان ضمن تقدیر از صمد قربان نژاد به عنوان مجری  با ارتباطات موثر خوب (برای جذب و ترغیب هنرمندان به جشنواره پنجم به عنوان بالاترین مشارکت استان ها) از استان کرمان ،نشان مدالیوم میکروفون طلایی ارتباطات موثر مجری را به محمد یزدانی از یزد (برای جذب و ترغیب مجریان و هنرمندان به پنجمین جشنواره مجریان) ؛ اعطا نمود.

جایزه ویژه  و مدال طلایی میکروفون هیات ارزیابان به حمید عبدلی آهنگ ساز و نوازنده صحنه برای همکاری موثر و به صورت تمام وقت  با تمام مجریان حاضر در جشنواره  تقدیم شد.

هیات ارزیابان با توجه به بیانیه ماموریت پنجمین جشنواره و با احترام به تمام مجریان حاضر و غایب در جشنواره پنجم  ، مدال  مرتبط  به جوان ترین و مسن ترین و محبوب ترین مجری را از دستور کار خارج نمود.

نایب رییس کمیته ارزیابان : خداداد یوسف زاده                       دبیر کمیته داوران : محمد نظری                                       دبیر کمیته ناظران : سوسن حسنی دخت

رییس جشنواره : فریبا علومی یزدی

 


 

بیانیه هیات ناظران :

ضمن قدرداني از تلاش شبانه روزي براي برگزاري هر چه باشكوه تر اين رويداد فرهنگي، و با إذعان به سخت و پرمشقت بودن هماهنگي هاي لازم براي برگزاري  چنین جشنواره  بزرگ ، مطالبي مورد نظر هيات ناظران بوده كه در راستاي تقويت برنامه ريزي هاي بعدي اعلام مي شود:

شروع  و پايان به موقع و طبق قرار و وعده ، از مطالبات جدي شركت كننندگان در هر مراسمي است. بدون ترديد نظم و رعايت اين موضوع علاوه بر آنكه روند اجراي برنامه ها را تحت تاثير قرار نخواهد داد، در راستاي احترام و إكرام دعوت شدگان است.

برخي إشكالات فني در صدا در روز اول وجود داشت كه آزاردهنده بود و بايد در راستاي كاهش آنها تلاش بيشتري كرد


پيشنهاد مي شود با تشكيل كميته هاي علمي و تخصصي دایمی، به اصلاح معيارهاي ارزشيابي در ابعاد مختلف  پرداخته شود تا بتوان استاندارد سازي كرد.


يكسال ، فاصله بين دو جشنواره فرصت خوبي است براي اينكه ضمن كشف استعدادها به تربيت نيروهاي برگزيده هم پرداخت. در اينصورت مي توان تعداد افراد كمتري را براي روز جشنواره در نظر گرفت و معرفي سایرين با پخش كليپهاي متنوعي صورت پذيرد. كه البته بايد ساز و كارهاي ان بررسي و تدوين گردد.

در پایان ضمن تایید حسن انجام کار توسط مجری برگزاری و تایید داوری جشنواره  و ساز و کار انتخاب مجریان برتر با استاندارد های موجود ، برای همه دست اندرکاران و اعضا و روسای کمیته ها  آرزوی موفقیت در جشنواره های بعدی را دارد.

دبیر کمیته ناظران

سوسن حسني دخت


بیانیه شورای سیاستگذاری استان ها

به نام خداوند سخن
خدا را سپاس که مجالی برایمان فراهم آورد که پنجمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران با حضور گرم مجریان و هنرمندان صحنه ای که با وجودی سرشار ار عشق از جای جای میهن عزیزمان آمده بودند تا در کنار هم محبت ، همدلی و هم صدایی را رقم بزنند ، زیبا و ماندگار برگزار شد .
جشنواره نو پای ما امروز گامی دیگر برداشت و بر آنیم که در سال های آتی نیز با تلاش و هم فکری با یکدیگر بتوان دبیرخانه دائمی این جشنواره را تاسیس نموده و بر افزایش سطح کمی و کیفی آن بیفزاییم ، نیک می دانیم که با نگاه به افق ها می توان خوب بودن را تجربه کرد . ما مصمم به ادامه این راه هستیم و معتقدیم مجریان و هنرمندان صحنه ایران افق های زرین  را فتح خواهند کرد.
جا دارد به مصداق آیه ی "لئن شكرتم لأزيدنكم " حضور یکایک شرکت کنندگانی که از گوشه گوشه ایران عزیز حضور داشتند را به فال نیک گرفته و از همه عزیزان شرکت کننده تقدیر نماییم.
همچنین از زحمات بی پایان ریاست محترم جشنواره سرکارخانم فریبا علومی یزدی ، دبیر محترم اجرایی جشنواره جناب آقای مهندس ناظم و نیز هیأت محترم داوران ، کمیته محترم ارزیابان ، کمیته محترم تشریفات ، کمیته محترم تبلیغات و همه دست اندر کاران جشنواره مراتب سپاس را به جا آورده و برایشان روزهای زیبا آرزو کنیم .
امیدواریم نهال نوپای جشنواره روزی درختی سترگ گشته و روزگاری مایه ی همدلی جهانیان باشد .


با آرزوی موفقیت برای مجریان ایران
شورای سیاستگذاری استان های جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران

اعضای شورای سیاستگذاری استان ها:
ناصر ناظم : دبیر اجرایی جشنواره و عضو شورا
خداداد یوسف زاده : رییس کمیته تشریفات و عضو شورا از استان آذربایجان غربی
علی رضوانی تبار : رییس کمیته تبلیغات و عضو شورا از استان قم
صمد قربان نژاد : عضو شورا از استان کرمان
مهدی قانع : عضو شورا از استان یزد
محمد یزدانی : عضو شورا از استان یزد
هادی میری : عضو شورا از استان خراسان رضوی
رضا حمدان : عضو شورا از استان خوزستان
امیر قمری مجد : عضو شورا از استان همدان


آموزشگاه گویندگی و سخنوری موسسه شهریاران سخن (مدرسه سخن)

مدرسه سخن آموزشگاه و مدرسه تخصصی مجریگری و اصول و فنون سخنرانی


سالها با شما و همراه شما هستیم در سایت ایران مجری و باشگاه ایرانمجری. افتخار ماست تا اینبار در سایت سخنوری با شما باشیم.  صدها مقاله مرتبط به فنون سخنرانی و صدها متن سخنرانی و متن مجری گری در پردیس سخن 1400

مدرسه سخن ایران از بهترین مراکز آموزشی در زمینه سخنوری و گویندگی و مجریگری می‌باشد که با مدیریت دکتر فریبا علومی یزدی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به آموزش بیش از ۱۰۰۰ مجری و سخنران در کشور اقدام نموده است.
شما می توانید آخرین مقالات و آموزش های مرتبط با فن بیان و سخنوری را در این سایت ببینید . برای ورود به سایت سخنوری کلیک کنید.


آخرین تصاویر از سخنوران و فراگیران مدرسه سخن و نظرات ارزشمند آنها را در قسمت نظرات گوگل مپ ملاحظه فرمایید.

روی لینک زیر کلیک کنید

گوگل مپ : مدرسه سخن ایران تاسیس ۱۳۹۵ آموزش سخنوری ، گویندگی و مجریگری

تنها یک راه برای سخنور شدن وجود دارد !