فریبا علومی یزدیخبرنامه ایران مجری / شماره 15/ فروردین ماه 91 سردبیر فریبا علومی یزدی

علاقه مندم خبرنامه را در سایت ایران مجری بخوانم.

مقدمه :

خبرنامه ایران مجری شما را در زمینه های اطلاعات مفيد عملی در مورد هوش هیجانی ، مهارتهای ارتباطی ، شبکه های کسب و کار و سخنرانی های عمومی همیاری می دهد. در این خبر نامه شما مطالب مفیدی را در مورد ابراز احساسات به صورت هوش هیجانی می خوانید .  از شما به خاطر ارسال این خبر نامه به دوستان ، اقوام و همکارانتان تشکر می نمایم.

 

از ارسال پیام های تبریک نوروزی و تماس های شما همکاران و مخاطبان ایران مجری تشکر می نمایم و از درگاه ایزد منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط  و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران کهنسال مسالت دارم. یک خیر مقدم بزرگ برای همه عزیزانی که جدیداً به جمع ما پیوسته اند  و نیز از همه کسانی که به نحوی در ارتقای ایران مجری همراه و همگام با ما بودند تقدیر ویژه دارم.

چگونه می توانیم احساسات را به صورت هوشمندانه بیان کنیم؟

به یاد داشته باشید توانایی ما در ابراز احساسات متفاوت است. با این وجود, توانایی ابراز هوشمندانه ی این احساسات ، نقش مهمی در انجام کارهای گروهی، برقراری روابط سالم و شاد در محل کار و منزل با دیگران و دوری از سوء تفاهم ها و تضادها ایفا می کند. منظور از ابراز احساسات، تنها به معنای ابراز احساسات ناخوشانید نیست، بلکه توانایی در ابراز احساساتی همچون حس غرور، لذت و تحسین را نیز در بر می گیرد. این مرحله یکی از مراحل سه گانه در ابراز هوشمندانه احساسات محسوب می شود.

خبر نامه ایران مجری / شماره 3/ بهمن 1389/ سردبیر فریبا علومی یزدی

از نظرات شما درباره آخرين خبرنامه ایران مجری تشکر می کنم. تعريف های مختلف و متفاوتی را دريافت کردم. همچنين به کسانی که به تازگی به عضويت سايت در آمدند تبريک و خوش آمد می گويم. آرزوی من اين است که تعداد خوانندگان خبرنامه را به 5000 نفر افزايش دهم و اين امر جز به کمک شما عزيزان ميسّر نخواهد شد. بنابراين، اگر از خواندن مطالب لذت می بريد، لطفا  خبر نامه را برای دوستان خود و نيز مجریان ، سخنوران و حرفه ای های صدا ، ارسال کنيد.

خواهيد ديد که محتوای خبرنامه های بعدی چگونه خواهد بود. باشد که از مطالب لذت برده و آنها را در مسير زندگی به کار بنديد. متشکرم!

ديد و بازديدهای ايام نوروز به زودی فرا می رسند.

چگونه روابط طولانی و شاد داشته باشيم . ویژه خانواده ها

مقالات دیگر...