گروه تواشيح سلام

گروه های هنری ایران مجری
تنظیمات نوشتاری

گروه تواشيح سلام با حضور جمعي از قاريان و حافظان كشوري و بين المللي و به هدف ايجاد فضاي معنوي و روحاني در قالب برنامه هاي هنري تشكيل شد .

اهم فعاليتهاي اين گروه عبارتند از :

1-آهنگسازي و اجراي زنده برنامه هاي موسيقي اسلامي در داخل و خارج از كشور به زبانهاي عربي ،فارسي و انگليسي


2- ساخت موسيقي مذهبي براي شبكه هاي تلويزيوني و ماهواره اي

3- اجراي كامل محافل و مسابقات


برخي افتخارات اين گروه :

1- رتبه اول جشنواره بين المللي فرهنگي - هنري سراج خراسان

2- رتبه اول جشنواره كشوري تواشيح آستان قدس رضوي

3-رتبه دوم جشنوار كشوري تواشيح سازمان اوقاف و امور خيريه

 

 


 

اعضای گروه      

 

کسب رتبه دوم مسابقات سراسری تواشیح در سال 1388


در این دوره مسابقات که در پائیز 1388 و در شهر زیبا کنار استان گیلان برگزار شد، گروه تواشیح سلام از بین 30 گروه شرکت کننده موفق به کسب رتبه دوم در کشور شد. از دیگر رتبه های این گروه می توان به کسب رتبه اول در مسابقات سراسری جشنواره سراج خراسان (1386) و رتبه دوم مسابقات کشوری اوقاف و امور خیریه در سال 1386 اشاره نمود. لازم به ذکر است که این گروه موفق به کسب رتبه ممتاز در مسابقات اعزام (سال)1387 گردید.
استقبال چشم‌گير از فعاليت‌های قرآنی گروه تواشيح سلام در سريلانكا


نغمه‌های اعجاب‌انگيز گروه تواشيح «سلام» اعزامی از جمهوری اسلامی ايران به سريلانكا در طول ماه مبارك رمضان در مساجد پايتخت اين كشور، كلمبو را تبديل به دارالقرآن كرد.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا)، امسال، حضور بی‌سابقه گروه تواشيح «سلام» اعزامی از جمهوری اسلامی ايران به سريلانكا باعث شگفتی شهروندان اين كشور شد.

اين گروه با همكاری رايزنی فرهنگی ايران در سريلانكا و وزارت امور مذهبی دولت و كميته صلح اين كشور در مساجد و حوزه‌های علميه سراسر اين كشور به اجرای برنامه های مختلف پرداختند.

بر اساس اين گزارش، گروه تواشيح «سلام» در مساجد جامع الرحمن شهر «ناداواله» استان «كندی» ، «ماتالا» و «لاين» شهر كندی، «عثمان صاحب ولی الله» شهر «دوته كاها»، «تهاريه» شهر «تهاريه»، «الرحمانيه»، «ولمپوتی»، «راجا گيريا»،«دژ »، «الكبير» و «مظهرالصلحيه مالی گاواته» شهر كلمبو، «نخشبنديه» شهر «كالوتوره»، «محی الدين» شهر «نوراليا»، «الاكبر» شهر «ايراوور»،«السطح» شهر «كاتانگودی»، مسجد «رشيدی» شهر «هاوليه»، مسجد «ام الزاويه لطرقی الشاذليه» و حوزه‌های علميه «رحيميه» شهر «كندی»، «ام الزاويه فرقه شاذليه» شهر كلمبو و دانشكده دولتی «بدريه» شهر «كندی» به اجرای برنامه پرداختند.

خوشنويسی آيات قرآنی و شعائر اسلامی، قرائت قاريان بين‌المللی ايرانی و آموزش قرآن و اذان در مساجد و حوزه‌های علميه از ديگر برنامه‌های اجرا شده در ماه مبارك رمضان در اين كشور بود.

آموزشگاه گویندگی و سخنوری موسسه شهریاران سخن (مدرسه سخن)

مدرسه سخن آموزشگاه و مدرسه تخصصی مجریگری و اصول و فنون سخنرانی


سالها با شما و همراه شما هستیم در سایت ایران مجری و باشگاه ایرانمجری. افتخار ماست تا اینبار در سایت سخنوری با شما باشیم.  صدها مقاله مرتبط به فنون سخنرانی و صدها متن سخنرانی و متن مجری گری در پردیس سخن 1400

مدرسه سخن ایران از بهترین مراکز آموزشی در زمینه سخنوری و گویندگی و مجریگری می‌باشد که با مدیریت دکتر فریبا علومی یزدی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به آموزش بیش از ۱۰۰۰ مجری و سخنران در کشور اقدام نموده است.
شما می توانید آخرین مقالات و آموزش های مرتبط با فن بیان و سخنوری را در این سایت ببینید . برای ورود به سایت سخنوری کلیک کنید.


آخرین تصاویر از سخنوران و فراگیران مدرسه سخن و نظرات ارزشمند آنها را در قسمت نظرات گوگل مپ ملاحظه فرمایید.

روی لینک زیر کلیک کنید

گوگل مپ : مدرسه سخن ایران تاسیس ۱۳۹۵ آموزش سخنوری ، گویندگی و مجریگری

تنها یک راه برای سخنور شدن وجود دارد !