چهارمين گردهمايي HSE وزارت نفت

آرشیو
تنظیمات نوشتاری

برگزاري چهارمين گردهمايي  HSE وزارت نفت به ميزباني شركت ملي نفت ايران

اين مراسم با حضور  مديران ارشد ، مديران شركتهاي تابعه و فرعي ، روسا و كارشناسان HSE وزارت نفت در تاريخ 10 الي 11 آبانماه در تهران  - مرکز همایش های بین المللی رایزن برگزار گردید. .چهارمين گردهمايي مديران ارشد و متخصصين HSE وزارت نفت به ميزباني شركت ملي نفت  برگزار  گردید.

چهارمین گردهمایی سراسری مدیران و متخصصان HSE (بهداشت، ایمنی، محیط زیست) وزارت نفت امروز (10 آبان) با حضور احمد قلعه بانی، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، حمدالله محمدنژاد ، معاون وزیر نفت در امور مهندسی و فناوری و محمدحسین اردشیری، مدیرکل HSE وزارت نفت برگزار شد.

 

 

اين گزارش حاكي است؛ موضوعاتي از جمله نقش HSE در بهره وري سازمان، روش ها و فناوري هاي نوين در مديريت آلاينده هاي زيست محيطي، تجزيه و تحليل حوادث در صنعت نفت، نقش HSE در مراحل اجراي پروژه ها، توسعه فرهنگ HSE در صنعت نفت و پژوهش در HSE، به عنوان محورهاي اين همايش سراسري مد نظر قرار مي گيرد و علاوه بر اين، به بررسي مباحثي مانند نظام نوبت كاري و تاثيرات آن، HSE پيمانكاران، مديريت انرژي، مديريت گازهاي گلخانه اي در صنعت نفت و مديريت بحران و پدافند غير عامل، پرداخته  شد.


 قاری این مراسم آقای رضا جوشقانی و مجری این مراسم  فریبا علومی یزدی بودند.

آموزشگاه گویندگی و سخنوری موسسه شهریاران سخن (مدرسه سخن)

مدرسه سخن آموزشگاه و مدرسه تخصصی مجریگری و اصول و فنون سخنرانی


سالها با شما و همراه شما هستیم در سایت ایران مجری و باشگاه ایرانمجری. افتخار ماست تا اینبار در سایت سخنوری با شما باشیم.  صدها مقاله مرتبط به فنون سخنرانی و صدها متن سخنرانی و متن مجری گری در پردیس سخن 1400

مدرسه سخن ایران از بهترین مراکز آموزشی در زمینه سخنوری و گویندگی و مجریگری می‌باشد که با مدیریت دکتر فریبا علومی یزدی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به آموزش بیش از ۱۰۰۰ مجری و سخنران در کشور اقدام نموده است.
شما می توانید آخرین مقالات و آموزش های مرتبط با فن بیان و سخنوری را در این سایت ببینید . برای ورود به سایت سخنوری کلیک کنید.


آخرین تصاویر از سخنوران و فراگیران مدرسه سخن و نظرات ارزشمند آنها را در قسمت نظرات گوگل مپ ملاحظه فرمایید.

روی لینک زیر کلیک کنید

گوگل مپ : مدرسه سخن ایران تاسیس ۱۳۹۵ آموزش سخنوری ، گویندگی و مجریگری

تنها یک راه برای سخنور شدن وجود دارد !