Top Stories

Grid List

​ انجمن مدیریت سبز ایران با همکاری بنیادجهانی انرژی بزرگترین مراسم جهانی را با دعوت از 177 کشور و دهها شخصیت جهانی روزهای 29 و 30 دی ماه سال 1394 در برج میلاد برگزار نمود.

شایان ذکر است این مراسم با شعار  تهران ؛ پایتحت محیط زیست و صلح ، برگزار گردید.

Men's Department

سومین کنفرانس بین المللی صنعت احداث با رویکرد ظرفیت سازی، ایجاد توانمندی و ماندگاری شرکت ها و سازمانهای پروژه محور که در دوسال گذشته با استقبال قابل توجه و ارزشمند مدیران ارشد تشکل ها و شرکت های بخش خصوصی و مدیران برجسته دولتی روبرو گردید، طی روزهای 18 و 19 آذرماه 1391 در مرکز همایش های بین المللی هتل المپیک برگزار می گردد.

Womens Running Shoes

بيمارستان رضوي ميزبان سومين كنفرانس گردشگري سلامت كشورهاي اسلامي

رييس بيمارستان فوق تخصصي رضوي اضافه كرد: اين بيمارستان ميزبان سومين كنفرانس گردشگري سلامت كشورهاي اسلامي در آذرماه امسال خواهد بود

عبدالحسيني اظهار داشت: اين كار چند سالي است كه به طور جدي انجام مي‌شود، و با مطرح شدن موضوع گردشگري سلامت در سازمان كنفرانس اسلامي به منظور اينكه مسلماناني كه نياز به درمان دارند به كشورهاي اروپايي سفر نكنند، جديت بيشتري گرفته است. وي اضافه كرد: بحث گردشگري سلامت در جهان اسلام براي اولين بار در اجلاس سران كشورهاي اسلامي در تهران مطرح شد و بيمارستان فوق تخصصي رضوي به عنوان ميزبان اولين كنگره انتخاب شد اما به دليل توانايي و امكانات اين بيمارستان ميزباني دومين و سومين كنگره نيز به بيمارستان رضوي اعطا شد.

 

Air Force High

گروه سرود ناشنوایان آوای دستان به سرپرستی خانم مهرجو/ صفحه این گروه به آدرس جدید در باشگاه مجریان و هنرمندان انتقال یافته است. لطفا برای بازدید از صفحه گروه سرود ناشنوایان اینجا را کلیک کنید.
Puma Rihanna Creeper

گروه موسیقی ناشنوایان آوای دستان با سرپرستی  علی اوربینی / دو ویدئو کلیپ از محرم

ایران مجری |بانک خدمات مراسم| گروه هاي هنري

سرپرست گروه علی اوربینی  ناشنوای 98 در صد / تهران

{denvideosound/dek/I.mojri.avayedastan.flv}

گروه آواي دستان به مدت 10 سال در زمینه سرود و نمایش فعالیت دارد. موسسه ناشنوایان (آوای دستان ) با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد به شماره ثبت26699 تاسیس و در کلیه ارگانهای دولتی وغیر دولتی و همچنین در صدا وسیما و شبکه جهانی جام جم و........ به دفعات برنامه هاي ماندگاري را اجرا نموده است.

 

هم اكنون برنامه نمایشی بلند و کوتاه برای ایام  دهه فجر ، ماه رمضان ،محرم و صفر و ایام فاطمیه ، هفته دفاع مقدس و غیره تدارک ديده شده است و آمادگي همكاري با شما را داريم.

Zapatillas y ropa deportiva para ni?o

اطمینان حاصل نمایید بلندگوی شما روشن است.
Jordan

گر من از باغ تو یک میوه بچینم چه شود؟با دکلمه فریبا علومی یزدی - غزل 228 حافظ - نسخه گنجوی شیرازی

مجری

{denvideosound/banou/banuyesokhan.mp3}

گر من از باغ تو یک میوه بچینم چه شــود ؟!                                    پیش پایی به چراغ تـو بـبـیـنـم چه شــود ؟!

Nike

بیانیه هیات محترم داوران : هیات داوران بعد از پایان مسابقات وارد شور شدند و نسبت به انشاء رای و بیانیه به قرار ذیل اقدام نمودند.

Nike Air Max

خبرنامه ایران مجری / شماره 16/اردیبهشت ماه 91 سردبیر فریبا علومی یزدی

علاقه مندم خبرنامه را در سایت ایران مجری بخوانم.

مقدمه :

خبرنامه ایران مجری فریبا علومی یزدیخبرنامه ایران مجری شما را در زمینه های اطلاعات مفيد عملی در مورد هوش هیجانی ، مهارتهای ارتباطی ، شبکه های کسب و کار و سخنرانی های عمومی همیاری می دهد. در این خبر نامه شما مطالب مفیدی را در مورد مدیریت هیجانات کارمندان می خوانید .  از شما به خاطر ارسال این خبر نامه به دوستان ، اقوام و همکارانتان تشکر می نمایم.

فضای هیجانی حاکم بر محیط کاری  شما  چگونه است؟ مدیریت  هیجانات کارمندان

Air Max

خبر نامه ایران مجری / شماره 3/ بهمن 1389/ سردبیر فریبا علومی یزدی

از نظرات شما درباره آخرين خبرنامه ایران مجری تشکر می کنم. تعريف های مختلف و متفاوتی را دريافت کردم. همچنين به کسانی که به تازگی به عضويت سايت در آمدند تبريک و خوش آمد می گويم. آرزوی من اين است که تعداد خوانندگان خبرنامه را به 5000 نفر افزايش دهم و اين امر جز به کمک شما عزيزان ميسّر نخواهد شد. بنابراين، اگر از خواندن مطالب لذت می بريد، لطفا  خبر نامه را برای دوستان خود و نيز مجریان ، سخنوران و حرفه ای های صدا ، ارسال کنيد.

خواهيد ديد که محتوای خبرنامه های بعدی چگونه خواهد بود. باشد که از مطالب لذت برده و آنها را در مسير زندگی به کار بنديد. متشکرم!

ديد و بازديدهای ايام نوروز به زودی فرا می رسند.

چگونه روابط طولانی و شاد داشته باشيم . ویژه خانواده ها

Air Jordan
مشترک خبرنامه رایگان ما شوید تا از آخرین اطلاعات و مطالب منتشر شده در پورتال ؛مطلع گردید.
Advertisement