تبریک به رییس هیات مدیره واعضای منتخب اتحادیه به قلم فریبا علومی یزدی

تبریکات ، تبریک نوروز، تولد ، انتصاب ، حج
ابزارها
تنظیمات نوشتاری

تبریک به رییس هیات مدیره واعضای منتخب اتحادیه

ذلک فضل الله یوتیه من یشاء والله واسعٌ علیم

بلی این چنین است فضل خدا         که بر هر که خواهد نماید عطا

که   الطاف   ایزد   بود    بیکران         بود   آگه  از حال   اهل  جهان


منتخب پرتوان/منتخب برگزیده ی  هیات مدیره ی اتحادیه ...................................

 

 در عصر جهانی شدن ، دانش و قدرت ، پیوند وثیقی یافته   و  علم   مرزهای ملی را در نوردیده و فراملی شده است.

علم و نوآوری /  خلاقیت     به عنوان یکی از مهم ترین شاخصهای تمدن بشری است که محصول خرد جمعی است و بسط و توسعه ی آن نیز مستلزم مشارکت و معاضدت اعضاء و نیز تداوم این حرکت نیازمند همت و حکمیت است .

با سینه ای مملو از تکریم  و اندیشه ای سرشار از تعظیم و ذهنی انباشته از تجلیل انتصاب شایسته ی حضرت عالی را به عنوان .........رییس/عضو/بازرس ....... جدید هیات مدیره اتحادیه ی شرکتهای .....................................شاد باش می گوییم.

 

با امید به اینکه ،  با عنایات حضرت حق   ،   در پرتو   هم اندیشی  و  هم فکری و تبادل تجربیات جهت  یافتن  راهبردها  و   ساز و کارهای   لازم  برای  ایجاد گسترش عملیات ........................... ، تعاملات و مبادلات ....اقتصادی ...... اهتمام ورزیده و با تفکر وسیع خدمتگزاری و با عزم جزم و اراده ی راسخ توام با شجاعت و اخلاص و طلب همت مضاعف به تقویت و تعمیق و تمشیت اهداف مورد نظر اتحادیه نایل آیید.  انشاالله تعالیهر چه کند همت مردان کند                        کار نه این گنبد گردان کند

آموزشگاه گویندگی و سخنوری موسسه شهریاران سخن (مدرسه سخن)

مدرسه سخن آموزشگاه و مدرسه تخصصی مجریگری و اصول و فنون سخنرانی


سالها با شما و همراه شما هستیم در سایت ایران مجری و باشگاه ایرانمجری. افتخار ماست تا اینبار در سایت سخنوری با شما باشیم.  صدها مقاله مرتبط به فنون سخنرانی و صدها متن سخنرانی و متن مجری گری در پردیس سخن 1400

مدرسه سخن ایران از بهترین مراکز آموزشی در زمینه سخنوری و گویندگی و مجریگری می‌باشد که با مدیریت دکتر فریبا علومی یزدی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به آموزش بیش از ۱۰۰۰ مجری و سخنران در کشور اقدام نموده است.
شما می توانید آخرین مقالات و آموزش های مرتبط با فن بیان و سخنوری را در این سایت ببینید . برای ورود به سایت سخنوری کلیک کنید.


آخرین تصاویر از سخنوران و فراگیران مدرسه سخن و نظرات ارزشمند آنها را در قسمت نظرات گوگل مپ ملاحظه فرمایید.

روی لینک زیر کلیک کنید

گوگل مپ : مدرسه سخن ایران تاسیس ۱۳۹۵ آموزش سخنوری ، گویندگی و مجریگری

تنها یک راه برای سخنور شدن وجود دارد !