دعوت نامه افتتاح فروشگاه

دعوت نامه ویژه شرکت های خصوصی ، انجمن ها
ابزارها
تنظیمات نوشتاری

ان الله هوالرزاق ذوالقوه المتین    58 ذاریات

که رزاق تنها بود کردگار     که اوراست  جاوید، این اقتدار

به نام آن رازقی که افتتاح کارها از نام اوست.


جناب آقای / سرکار خانم/ خانواده محترم /   ..........................................مدیریت محترم  ......................

 سپاس و ثنای بی حد بر آستان صفات بی همتای رزّاقی است  که توفیق افتتاح شعبه جدید........................................................................... را به ما عطا فرموده است.


به پاس این موفقیت چشمگیر که حاصل اعتماد همشهریان عزیز نسبت به مدیریت این مجموعه و تلاشهای چشمگیر پرسنل و کارکنان صدیق در اکرام  مشتری بوده است ;  مراسم افتتاحیه ای  ترتیب داده ایم که بدین وسیله از حضرت عالی دعوت می گردد تا با حضور صمیمی خود زینت بخش محفل ما  باشید.


هیچ شادی نیست اندر این جهان        برتر از دیدار روی دوستان

آموزشگاه گویندگی و سخنوری موسسه شهریاران سخن (مدرسه سخن)

مدرسه سخن آموزشگاه و مدرسه تخصصی مجریگری و اصول و فنون سخنرانی


سالها با شما و همراه شما هستیم در سایت ایران مجری و باشگاه ایرانمجری. افتخار ماست تا اینبار در سایت سخنوری با شما باشیم.  صدها مقاله مرتبط به فنون سخنرانی و صدها متن سخنرانی و متن مجری گری در پردیس سخن 1400

مدرسه سخن ایران از بهترین مراکز آموزشی در زمینه سخنوری و گویندگی و مجریگری می‌باشد که با مدیریت دکتر فریبا علومی یزدی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به آموزش بیش از ۱۰۰۰ مجری و سخنران در کشور اقدام نموده است.
شما می توانید آخرین مقالات و آموزش های مرتبط با فن بیان و سخنوری را در این سایت ببینید . برای ورود به سایت سخنوری کلیک کنید.


آخرین تصاویر از سخنوران و فراگیران مدرسه سخن و نظرات ارزشمند آنها را در قسمت نظرات گوگل مپ ملاحظه فرمایید.

روی لینک زیر کلیک کنید

گوگل مپ : مدرسه سخن ایران تاسیس ۱۳۹۵ آموزش سخنوری ، گویندگی و مجریگری

تنها یک راه برای سخنور شدن وجود دارد !