تقدیر نامه و حکم قهرمانی مسابقات ورزشی طرح ضیافت اندیشه

تقدیر و تشکر برای دانشجویان،دانشگاهیان
ابزارها
تنظیمات نوشتاری

قال علیٌ ع      الهی  قوّ علی خدمتک جوارحی واشدد علی العزیمة جوانحی

پروردگارا ! اعضا و اندام مرا در طریق خدمت به خودت نیرومند گردان و اعصاب و افکارم را بر عزم و استواری محکم فرماورزشکار توانمند/برگزیده  جناب آقای /سرکار خانم ...................................با سپاس بیکران از حضور ارزشمندتان در مسابقات ورزشی طرح ضیافت اندیشه در دانشگاه ............................................و کسب رتبه .......................................

 

در رشته ی ................................... این حکم قهرمانی در سال همت و کار مضاعف از طرف نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تقدیم حضور استوارتان می گردد.

با امید به اینکه با عنایات عدیده ی حضرت ربوبی و در پیشگاه مقدس ولی عصر(عج ) با عزمی جزم و اراده ای آهنین درمیادین ملی و فراملی در  پیشبرد اهداف عالی و غایی ایران اسلامی پیشتاز باشید .

مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
................................................
فریبا علومی یزدی
شهریور 89

 

آموزشگاه گویندگی و سخنوری موسسه شهریاران سخن (مدرسه سخن)

مدرسه سخن آموزشگاه و مدرسه تخصصی مجریگری و اصول و فنون سخنرانی


سالها با شما و همراه شما هستیم در سایت ایران مجری و باشگاه ایرانمجری. افتخار ماست تا اینبار در سایت سخنوری با شما باشیم.  صدها مقاله مرتبط به فنون سخنرانی و صدها متن سخنرانی و متن مجری گری در پردیس سخن 1400

مدرسه سخن ایران از بهترین مراکز آموزشی در زمینه سخنوری و گویندگی و مجریگری می‌باشد که با مدیریت دکتر فریبا علومی یزدی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به آموزش بیش از ۱۰۰۰ مجری و سخنران در کشور اقدام نموده است.
شما می توانید آخرین مقالات و آموزش های مرتبط با فن بیان و سخنوری را در این سایت ببینید . برای ورود به سایت سخنوری کلیک کنید.


آخرین تصاویر از سخنوران و فراگیران مدرسه سخن و نظرات ارزشمند آنها را در قسمت نظرات گوگل مپ ملاحظه فرمایید.

روی لینک زیر کلیک کنید

گوگل مپ : مدرسه سخن ایران تاسیس ۱۳۹۵ آموزش سخنوری ، گویندگی و مجریگری

تنها یک راه برای سخنور شدن وجود دارد !