مقدمه سخنرانی - 7 شیوه عالی برای شروع و مقدمه خوب یک سخنرانی از فریبا علومی یزدی

با رعایت این نکات از همان ابتدای سخنرانی می توانید توجه مخاطبان را به خوبی جلب نمایید.

  • ارتباط برقرارنمایید

اگربتوانید ازهمان ابتدای شروع سخنرانی ارتباط صمیمانه ای با مخاطب برقرار نمایید خیلی بهترمی توانید ایده و اطلاعات خود را به مخاطب منتقل نمایید.  با این کار، به شنونده این امکان را می دهید تا شما را علاوه بر یک  سخنران ، به عنوان یک میزبان و یک متخصص در یک زمینه خاص نیز بپذیرد و بدین ترتیب می توانید به ارتباط گوینده- شنونده  یک عنصر با ارزش اضافه نمایید و این رابطه را بهبود ببخشید.

ادامه مطلب: مقدمه سخنرانی - هفت شیوه عالی برای شروع سخنرانی از فریبا علومی یزدی

 ارائه یک سخنرانی زیبا در مراسم  –بخش اول از فریبا  علومی یزدی

اکنون که در حال خواندن این نوشته هستید احتمالا از شما خواسته شده یک سخنرانی ارائه کنید وشما هم به دنبال یافتن نکات یا توصیه هایی هستید تا  بدانید که چه باید بکنید ،یا حتی ممکن است به دنبال پیدا کردن یک متن سخنرانی آماده باشید تا آن را بدون زحمت ارائه نمایید، درست است ؟  در این جا قرار نیست  ما کار را برای شما آسان کنیم ، اما می خواهیم به شما کمک کنیم تا بتوانید سخنرانی خود را آماده کنید . فریبا علومی یزدی توصیه های جالبی دارد تا بدانید چه موضوعی را و چگونه برای سخنرانیتان انتخاب و آماده کنید. با فریبا علومی یزدی به جمع سخنوران حرفه ای ایران بپیوندید.

ادامه مطلب: ارائه یک سخنرانی جالب حتی اگر برای بار اول است سخنرانی می کنید.

چگونه خوب صحبت کنیم؟

چطور می توان هنگام صحبت درجمع اعتماد به نفس خود را حفظ کرد+ ویدئو

هفت نکته : اعتماد به نفس در هنگام سخنرانی و صحبت کردن در جمع از فریبا علومی یزدی

ادامه مطلب: چگونه خوب صحبت کنیم؟

سلسله نکات تخصصی سخنوری از فریبا علومی یزدی

چگونه خوب صحبت کنیم؟ چگونه درست صحبت کنیم ؟

در این قسمت از هزارو یک نکته مجریگری و سخنوری ما نکات را به صورت تخصصی مطرح نموده و یک به یک آنها را توضیح می دهیم. این نکات برای اولین بار است که انتشار می یابد و تنها در کلاس های سخنوری من تدریس می شود. از آن جایی که خیلی از شما عزیزان و سروران ارجمند فرصت و یا امکان حضور در سمینار های من را ندارید این نکات را در سایت قرار دادم تا حد اکثر استفاده را ببرید  و  ضمانت من در ارتقاء سخنوری خود را استحکام بخشید.

ادامه مطلب: چگونه خوب صحبت کنیم؟ سلسله نکات تخصصی سخنوری از فریبا علومی یزدی

آداب معاشرت سخنرانان و 4 نکته ظریف در سخنوری از فریبا علومی یزدی‎

"​تیک کلامی " براي يك سخنران حرفه اي کدامند؟

سخنرانان زیادی را دیده ام که در حین سخنرانی خود از جملاتی استفاده می کنند که خالی از اشکال نیست. این مقاله در تکمیل دیگر مقالات 1001 نکته سخنوری به رشته تحریر در می آید و نکات تخصصی ریزی را مورد واکاوی قرار خواهد داد. در ادامه جملاتی از سخنرانان را با عنوان " تیک کلامی " انتخاب نموده و در خصوص آن جملات جایگزین با مفاهیم عالی تر را پیشنهاد می دهم. اطمینان دارم شما بعد از مطالعه این مطلب ، گامی بلند در فراگیری فنون بیان برخواهید داشت.

ادامه مطلب: آداب معاشرت سخنرانان و 4 نکته ظریف در سخنوری از فریبا علومی یزدی‎

 من فریبا علومی یزدی یک مجری و سخنران انگیزشی هستم ...کسی که سخنان ادیبانه و ماهرانه توام با اشعار نغز و دلچسب ادب پارسی را همراه با هوش هیجانی و مهارت های فن بیان و بلاغت کلام در اسلوب سخنوری را ، با اعتماد به نفس بالا  ارائه می دهم .یک مجری علمی با انرژی فراوان و سخنرانی های تعاملی برای با شکوه نمودن کنفرانس شما از همان ابتدا  .من تنها فردی هستم که دارای سبک خاص در اجرا و سخنوری و تلفیقی از صلاحیت های قوی هستم و ضمانت می کنم که دل انگیز و شورانگیز و جان پرور و فرح بخش باشم

ادامه مطلب: ده نکته در مورد این که چگونه یک سخنران عالی عمومی می توان بود؟

برای اطمينان از موفقيت در سخنرانی بايد قدرت پيش بينی خوبی داشته باشيد. فریبا علومی یزدی

همه ما می دانيم برای اينکه راننده با دقت و با احتياطی باشيم، نيازمند اين هستيم که هميشه پيش بينی کنيم. وقتی ببينيم که جلوتر از چراغ راهنمايی ماشين ها توقف کرده اند، می توانيم پيش بينی يک مشکل ترافيکی را داشته باشيم. اگر می خواهيم از تقاطعی عبور کنيم، قبل از رسيدن به تقاطع خوب دقت می کنيم تا عابر پياده و يا وسيله نقليه ديگری وارد نشود. همين طور اگر بخواهيم سخنران خوبی باشيم، بايد نيازمند داشتن قدرت پيش بينی خوبی باشیم.

ادامه مطلب: قدرت پيش بينی در سخنرانی حرفه ای

مقالات دیگر...