متن شروع مجری روز پژوهش و هفته پژوهش

پردیس سخن فریبا علومی یزدی
ابزارها
تنظیمات نوشتاری

بسم الله الرحمن الرحیم                ان ربک هوالخالق العلیم

به نام خداوند  لوح و قلم                 حقیقت نگار وجود  وعدم
خدایی که داننده راز هاست            نخستین سراغاز آغازهاست

سپاس  و ستایش مختص ذات اقدس ِ مقدسی است که اشرف مخلوقات را به زیور خرد و اندیشه آراست و دانش و قلم را به او ارزانی داشت تا مایه معاش و انتعاش گردد.سبْحَنَك لا عِلْمَ لَنَا إِلاَّ مَا عَلَّمْتَنَا إِنَّكَ أَنتَ الْعَلِيمُ الْحَكِيمُ.

پژوهشگران ، مدیران ، محققان ؛  سلامی عالمانه ، درودی خالصانه و ارادتی خاضعانه نثارتان باد . سلام بر شما عزیزانی که یار دیار امروزید و یادگار ماندگار فردا .


اینجانب  فریبا علومی یزدی عرض خیر مقدم و شاد باش دارم  محضر ارزشمند شما مدیران ، پژوهشگران و اندیشمندان خصوصا ................................ که با گامهای باصفای خود موجب زیب و زینت مجلس علمی و صمیمی ما گشته اید.

اذن دخول در محفل انس و علم مبارک بادتان

 


 

پژوهش یک روند پی گیر ، هوشیارانه و سامانمند برای کشف، تعبیر و بازنگری پدیده‌ها، رخدادها، رفتارها و فرضیه‌ها است و نیز می شود آن را مجموعه کوشش هایی منظم و برنامه ریزی شده با هدف گسترش دانش موجود ، دستیابی به دانش یا فنون نوین ، حل مشکلات و نیز نوآوری نامید . پژوهش همچنین برای استفاده از پدیده‌های موجود برای دست یافتن به راهکارهای عملی و فناوری‌ها به‌کار می‌رود . در این روند ، ارتباطی پیوسته و ناگسستنی میان پژوهش و فن آوری وجود دارد که ؛ نقشی تعیین کننده و سرنوشت ساز در به سرانجام رسیدن یک پژوهش دارد .

فن آوری یا همان تکنولوژی ؛ اصول علمی و اکتشاف ، یا شیوه و شگرد ساخت و کاربرد ابزار ، دستگاه‌ها ، ماده‌ها ، سیستم ها و فرایندهای گره گشای دشواری‌های انسان و یا کاربرد علوم در صنایع با استفاده از رویه‌ها و مطالعات منظم و جهت‌دار است . فن آوری فعالیتی است انسانی و از همین رو ، از دانش و مهندسی دیرینه تر است .

همواره واحدهای پژوهشی و فناوری به عنوان مراکز گسترش و پیشرفت فن آوری ها ، عاملی بسیار مهم و تعیین کننده ای در پیشرفت شرکت ها و کشورهای موفق و توسعه یافته بوده و هستند. این مراکز ، رابطه ای بین علم ، فن آوری و مراکز صنعتی برقرار کرده و دانش را بسوی ابداع تکنولوژی های برتر و نوین رهنمون می شود . مراکز  پژوهشی با شناسایی راه های نوین پیشرفت فن آوری ، دست یافته های تازه و توانمندی های دانش فنی ؛ سر انجام ، نقشه ی راه و استراتژی سازمان ها ، شرکتها و صنایع را تعیین کرده و شرایط استفاده ی بهینه از فرصت ها و امکانات را فراهم می آورند . از دیگر سو ، حلقه ی ارتباطی بین مراکز دانشگاهی ، تحقیقاتی و سازمان های صنعتی در زنجیره ی تولید و بهبود فناوری نیز  هستند .


 

برای میان برنامه از تقدیر نامه

پژوهشگر برتر/ مدیر پژوهشی برتر/سازمان پژوهشی برتر کشور

دیدن نمایید و مطالب خوبی را استخراج نمایید.

همین طور آشنایی با روز پژوهش


شما  همچنین می توانید متن های تخصصی اجرا را در ویدئو گالری ایران مجری مشاهده نمایید.

 

همایش خوبی را داشته باشید و بدرخشید آنچنانکه شایسته آنید.

آموزشگاه گویندگی و سخنوری موسسه شهریاران سخن (مدرسه سخن)

مدرسه سخن آموزشگاه و مدرسه تخصصی مجریگری و اصول و فنون سخنرانی


سالها با شما و همراه شما هستیم در سایت ایران مجری و باشگاه ایرانمجری. افتخار ماست تا اینبار در سایت سخنوری با شما باشیم.  صدها مقاله مرتبط به فنون سخنرانی و صدها متن سخنرانی و متن مجری گری در پردیس سخن 1400

مدرسه سخن ایران از بهترین مراکز آموزشی در زمینه سخنوری و گویندگی و مجریگری می‌باشد که با مدیریت دکتر فریبا علومی یزدی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به آموزش بیش از ۱۰۰۰ مجری و سخنران در کشور اقدام نموده است.
شما می توانید آخرین مقالات و آموزش های مرتبط با فن بیان و سخنوری را در این سایت ببینید . برای ورود به سایت سخنوری کلیک کنید.


آخرین تصاویر از سخنوران و فراگیران مدرسه سخن و نظرات ارزشمند آنها را در قسمت نظرات گوگل مپ ملاحظه فرمایید.

روی لینک زیر کلیک کنید

گوگل مپ : مدرسه سخن ایران تاسیس ۱۳۹۵ آموزش سخنوری ، گویندگی و مجریگری

تنها یک راه برای سخنور شدن وجود دارد !