Menu

چرا از باشگاه مجریان و هنرمندان مجری و هنرمند بگیریم؟

ایرانمجری :ارتباط با مجریان و هنرمندان ایرانمجری :ارتباط با مجریان و هنرمندان باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران 09128239105

این پست بر اساس نظر مشتریان و کارفرمایان باشگاه مجریان تنظیم گردیده است . به نکات ارزشمندی اشاره نمودند که در ادامه می خوانید.

چه نفعی می بریم چنانچه از باشگاه مجریان و هنرمندان مجری و هنرمند بگیریم؟

 

پل ارتباطی و تلفن مجریان

1- ایرانمجری با داشتن سابقه درخشان در برگزاری همایش ها و چون از پیش تازان این عرصه هنری می باشد ؛ می توان از تجربیات آن به نحو احسن استفاده کرد .

2- ایران مجری یک مجموعه بزرگ از هنرمندان می باشد که در هر سطری دارای هنرمند و مجری می باشد و نیاز تمام مشتریان بسته به بودجه اختصاصی را براورده می کند.

3- شبکه ارتباط قوی مجریان با این مجموعه ، موجب بازگشت تمامی مشتریان به این باشگاه می گردد. بنابراین منطقی است که بدون واسطه و از مبدا نسبت به تامین مجری مراسم اقدام نمود.

4- از آنجاییکه ایران مجری بر خلاف تمام موسسات مشابه با حلقه های بسته و بومی ؛ نسبت به جذب مجریان توانمند در تمام استان ها نموده است ؛ هم اکنون به صورت شبکه مویرگی در کل کشور گسترانیده شده است و این از نقطه قوت مجموعه است و پشتیبانی مجریان در شرایط فورس ماژول به راحتی امکان پذیر شده است.

5. ایرانمجری تمام نخبگان اجرا و جوانان طراز اول تمام شهرهای ایران را تحت حمایت و پوشش خود قرار داده است و این رقابت درون گروهی باعث اعتلای هنر اجرا و توانمندی اعضا شده است.

6- اعتماد به نسل جوان از امتیازات باشگاه ایرانمجری است.

7- با جلب اعتماد هنرمندان و مجریان مطرح و همچنین خوانندگان شهیر کشور باعث شده است به عنوان یک برند خوشنام زیر نظر خانم علومی ، پیشتاز این فن و حرفه باشد.

8- ایرانمجری با برگزاری هفت دوره متوالی جشنواره مجریان ، فاصله خود با موسسات همکار را زیاد نموده است و از نظر کمی و کیفی قابل قیاس با موسسات کوچک نیست. علاوه بر این اکثر مجریان توانمند سعی در ورود به این باشگاه را دارند که این باعث افزایش اعتبار جشنواره و باشگاه شده است.

توضیحات : دعوت از هنرمندان و تلفن هراه مجرییان وهنرمندان رادیو تاتر و سینما از طریق ارتباط مستقیم با باشگاه مجریان برای دعوت از هنرمندان صدا و سیما  مجری تلویزیون,مجری مراسم,مجری خانم

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

رسانه

ایرانمجری :ارتباط با مجریان و هنرمندان باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران 09128239105
 
 

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top