گزیده نظرات مخاطبان در خصوص فریبا علومی یزدی

فریبا علومی یزدی
تنظیمات نوشتاری

این یک تاج افتخار برای من است که همه به من" کتاب" هدیه می دهند. زندگی نامه های زیادی به من هدیه می شود...

شاعران زیادی کتاب شعرشان را برای من ارسال می کنند

و من همه را بدقت می خوانم. همه را !!!

خط به خط ، کلمه به کلمه

 هدف از ارائه نظرات ذیل خود بزرگ بینی نیست .این شاید مبلّغ خوبی باشد برای احترام گزاردن به نظر مخاطبان ...

گزیده نظرات مخاطبان در کنفرانس ها:

به نام خالق زیبایی ها که زیبایی را دوست دارد.

سرکار خانم فریبا علومی یزدی

حضور موثر سرکار عالی در همایش خیرین مدرسه ساز در تاریخ 1390.11.14 که به ابتکار موسسه ی خیریه ی مهر گیتی به مدیریت سرکار خانم گیتی نژاد برگزار شد و مدیریت بسیار عالی شما در اداره و اجرای موفق برنامه های متنوع همایش به دلیل نیت خیر، بیان شیوا و صداقت کلام و ایجاد رابطه ی صمیمانه و صادقانه ی سرکار عالی با حاضرین در همایش و ایجاد شوق و انگیزه در حاضرین برای تحقق اهداف نیک و خداپسندانه ی موسسه ی مهر گیتی در شرکت کنندگان موجب گردید تا عده ای از مدعوین با کمال میل و رغبت در این امر خیر شرکت نموده و هر یک به نوعی موسسه ی خیریه ی مهر گیتی را یاری نمایند. قطعا " سایر مدعوین حاضر در جلسه نیز تحت تاثیر بیانات خالصانه و صادقانه ی سرکار خانم گیتی نژاد و سرکار عالی و سایر سخنرانان مایل خواهند بود تا در آینده به نوعی و در حد توان خود به دانش آموزان نیازمند مناطق محروم کمک نمایند.

لذا، لازم می داند، بدین وسیله، ضمن تبریک میلاد پیامبر گرامی حضرت محمد ( ص ) و تبریک موفقیت شما در اجرای بسیار خوب برنامه های فوق از سرکار عالی تشکر و قدردانی نموده، سعادت، سلامتی و توفیق روز افزون شما را در کلیه ی امور خیر از درگاه ایزد متعال مسالت می نماید.

با تشکر مجدد / توسل باقری

 


Dear Mrs.Fariba Yazdi,


Greetings from Foras Tourism Dubai,


First of all I would like to express my great thanks for inviting me to your country and your very important event that took place at the Razavi International Hospital last week, second I would like to extend my thanking to you personally for your great words and presentations during the whole event and to every one regarding your unexceptional hospitality, warm welcoming and assistance during my trip and my stay in Mashhad, starting from the airport till I left the country, it was a great experience for me and sure I'll be repeating it again soon inshaalah.

Best Regards
Moataz Amin

Director of Sales  & Marketing /Foras Tourism


آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی :

 


حجت الاسلام والمسلمین : دکتر مقدم

 


دکتر حمید عسکری رییس محترم واحد فرهنگی مجموعه علامه طباطبایی :

 

 


باسمه تعالی
تاریخ:03/01/90
شماره:033-33/90

سرکار محترم خانم علومی یزدی

احتراماً آشنایی بنده با سرکار در روزهای برگزاری کنفرانس بین المللی ظرفیت های بخش تعاون بسی موجب مسرت و مباهات گردید و به صورت مضاعف ، به عنوان  هم وطن باذوق، خوش قریحه و مسلط به فن بیان و نکته سنج با وجد و شعف وصف ناپذیر.
از این همه استعداد، احساس غرور و  افتخار نمودم. ان شاء الله در پناه الطاف ایزد منان همیشه موفق باشید.

با تشکر فراوان
فهیمی
شرکت بین المللی نام آوران راه و ابنیه90/01/30


 • به نام خدا

سرکار خانم علومی يزدی
مجری محترم  سومین کنفرانس مديريت بهره وری و کيفيت در نگرش جهانی شدن با اهدای سلام و احترام، ضمن اظهار مسرت و خوش وقتی از مصاحبت با جنابعالی و آشنايی با دقائق و ظرائف حرفه ای و شغلی شما؛ اميدوارم در سايه توجهات حضرت حق همواره موفق و سربلند باشيد. آنچه اينجانب در اين (2) روز اداره ی کنفرانس از شما آموختم؛ دقت و تمرکز بسيار مطلوب بر روی واژه ها، دقت در بيان صحيح و آوای مناسب کلمات و ترکيب به موقع واژه ها ( گويی که آنها را صدا می زنيد تا بيايند و در کلامتان جاری شوند ) که بنظرم حاصل تلاش ها و ممارست مستمر شما در حوزه های متکثری همچون؛ فرهنگ، ادب، انديشه، معارف دينی و فلسفه ی زندگی می باشد و از اينروی سعی خواهم کرد که از اين الگوی شايسته شما در کار و زندگی حرفه ای و شخصی خود نيز استفاده مطلوب و کامل نمايم.
در پايان بار ديگر از زحمات شما در کنفرانس اخير نهايت سپاسگزاری و امتنان خود را اعلام می نمايم.
با تقديم احترام
مهدی امين


 • خلیلی گفت:

واقعاً عالیه خانم علومی

شهامت شما  باید الگوی خیلی ها باشد. مطالب شما در این همایش (همایش ایران آینده - مجمع تشخیص مصلحت نظام) تحسین همگان را بر انگیخت و موجب حیرت همگان شد.
آرزوی موفقیت دارم برای سرکار خانم.


 • آقای حسین حیدری مدیر روابط عمومی فرمودند:

سلام بر شماخواهر گرامی

سرکار خانم علومی یزدی موفقیت روز افزونتان را از خداوند منان خواستارم / امیدوارم در تمامی کارهایتان همچون گذشته سرافراز باشید ودر محافل بزرگ بدرخشید/ متون ادبی که ارائه می شود ممکن است از عهده هرکسی برآیداما اصل دلنشینی آن طرز بیان وشیوایی کلام  است که بحمدا... شما آن را می آفرینید و از عهده خیلی از مجریان برنمی آید قدر این نعمت را بدانید و خدا را آن به آن شاکر باشید / احسنت برشما


 • حمید رضا محمدی فرمودند:

"به نام خدا سرکار خانم علومی یزدی من در همایش بین المللی روابط عمومی ها در سالن همایش ها صدا و چهره شما را دیدم . موجب افتخار است شخصیتی همچون شما فرهنگ و ادب ایرانیان را این گونه بیان می کند . حضور و صحبت های شما در آن جلسه برای من بسیار شیرین و گوارا بود . با تشکر از شما"


 • من 57 سال دارم و تا کنون هیچ کدام از مجریان کشور عربستان  را که در آنجا زندگی می کنم ندیده ام که متون خیر مقدم را به این زیبایی و رسایی و با این ادبیات شگرف بیان نماید.شما عرب زبانید؟

احمد جمال از کشور عربستان / گنکره بین المللی پرفیوژن در جراحی قلب/بیمارستان میلاد


 • رضا گفت:
 • من در دومین کنفرانس مدیریت بهره وری و کیفیت حضور داشتم . یکی از ارزشهای کنفرانس حضور مجری توانمندی چون شما بود
  سپاسگزارم.

 • جناب رسولف از شیراز فرمودند:

سرکار خانم علومی سلام گرم و سپاس بی حد ما را پذیرا باشید. نمی دانید وقتی فیلم همایش را دیدیم چقدر دلمان برایتان تنگ شد و چقدر پشیمان شدیم از اینکه نتوانستیم چند ساعتی را فارغ از بحث همایش و نمایشگاه در حضور مهربان شما در شهر فرهنگ و ادب سپری کنیم.


 • محمد علی چراغی فرمودند:

با سلام
اشراف سرکار عالی بر سخنوری و دانشوری و ادب و کلام و فرهنگ قابل توجه و تحسین است.


 • احمد رضا وارسته فرمودند:

سرکار خانم علومی مجری خوش ذوق و توانا ، نبوغ فکری و کلامی شما در خلق متون زیبا و پر مغز در خور ستایش و  تقدیر است
موفق و موید باشید.


 • رییس محترم انستتیتو تغذیه فرمودند:

 

 

 

 


گزیده ی نظرات مخاطبان در وبلاگ های فریبا علومی یزدی(پردیس سخن):

* صدیقه نظری عزیز فرمودند:

سلام خانم علومی عزیز
من امروز به طور اتفاقی وبلاگ شما رو دیدم و خیلی خوشحال شدم.
واقعا عالیه که یک گوینده آنقدر سلیقه داشته باشد  که وبلاگی اینچنینی را راه اندازی کنه و از همه مهمتر اینکه اعتماد به نفس بالایی داره که مطالبش رو که سرمایه او محسوب می شوند براحتی با دیگران تقسیم کنه .
از تون ممنونم . من کار شناس روابط عمومی دانشگاه ... هستم.

 

*فیضی از تبریز فرموده اند:

سلامی ساده و لی پرمحتوا حضور استاد ارجمندم خانوم علومی.مدتی است که با سایت شما خوگرفته ام و به عنوان شاگردی کوچک با اجازه جنابعالی از مطالبتان استفاده میکنم.آرزو مبیکنم روزی در تبریز برای برگزاری همایشی تشریف بیاورید تا بنده از نزدیک ملاقاتتان کنم .بنده در همایشهائی که هر از چندگاهی در محل کارم برگزار میشود مجریگری میکنم و از گزیده مطالب ارزنده شما استفاده میکنم.

*سمیه تاتاری همکار ارجمند فرمودند:

استاد عزیز سلام  واژه زیبایست برای با هم بودن این سلام با دنیا محبت تقدیم به شما .
دوست دارم که یک مجری باسواد وموفقی بشم/اما هنوز اول راهم .مجری شدن در صدا وسیما آرزوی من بودم به این آرزو رسیدم اما به هدف خود نرسیدم .اما امیدوارم از این پس با رعایت نکاتی که در سایت بود تلاش کنم تا به هدفم برسم .
از شما متشکرم .

 

* رضا استاجی عزیز از بجنورد:

استاد ارجمند سرکار خانم علومی یزدی
اینجانب مسؤل روابط عمومی زندانهای خراسان شمالی هستم ودستی هم در اجرا همیشه از مطالب ازشمند شما بهره جسته ام و ممنون عنایت شما خوشحال خواهیم شد در شهرستان بجنورد میزبان قدوم شما باشیم.
* مجید گفت:
سلام  استاد گرامی .واقعا استفاده کردم.انتظار هر چیزی تو اینترنت رو داشتم به جز متن مجریگری. واقعا به کارم اومد.تشکر ویژه
* شیرین گفت:
سرکار خانم علومی
به شما تبریک عرض می کنم بابت وبلاگهای خوبتان
من هر وقت به دنبال مطلبی  می آیم  خودم را در وبلاگهای شما گم می کنم و در نهایت اگر چه با انرژی مثبت و بعد از ساعتها بیرون می روم ولی یادم نمی آید به دنبال چه مطلبی بودم. بابت حسن انتخاب شما در اشعار و کلمات تبریک  عرض نموده و از مشتریان همیشگی شما خواهم بود.
به نظر من بانک تقدیر نامه های شما از این وبلاگ قشنگتر است و از استخدام کلمات  به نحو زیبایی استفاده شده است.
خدا را شاکر باشید برای ...
* هادی مساح از همکاران ارجمند بیرجند فرموده اند:
با سلام
سرکار خانم علومی یزدی بسیاز از مطالب ارزنده وبلاگ حضرتعالی لذت بردم.انشاء الله همواره در تبیین فرهنگ ناب مملکت اسلامیمان موفق و پیروز باشید.چون من خودم در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی کار مجریگری اکثر مراسمات ملی و مذهبی را عهده دار هستم انصافاً مطالب زیبای وبلاگ شما کمک شایانی را در ثمر بخش بودن برنامه ها به من کرده است.با سپاس

*همکار گفت:

آفرین و صد هزار آفرین
نه به خاطر اجرای خوبتان که البنه شایسته تقدیر است
نه به خاطر اطلاع رسانی شفافتان که البته در ایران غریب است
و نه ...
صد هزار آفرین به وسعت دیدتان و همت عالیتان و نوشته های تاثیر گذارتان
نمونه یک شیر زن ایرانی
ناگفته پیداست جایگاه اول برای شما کم است!!!!!

 

 


گزیده ی نظرات مخاطبان در وبلاگ های فریبا علومی یزدی(بانک تقدیر نامه):

 

روابط عمومی ...

سرکار خانم فریبا علومی یزدی بسیار خوشحالم که در پس این اندیشه و بیان و تبحر و تسلط اجرا و موفقیت های پی در پی که روز به روز شاهد تعالی آن هستیم نام بانویی از دیارمان، از شهر قنات و کویر می درخشد.   مدتهاست که در بیان تقدیرها و سپاس ها، متون و مراسلات حرف تازه ای به میان نیست و تکرار است و تکرار... و هیچ منبع و ماخذ  کاملی در دسترس نمی باشد. بر خود لازم می دانم که از شما   به جهت تغییر و تحول این روند صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم و برای آینده تان از خداوند متعال طلب سعادت و سربلندی نمایم ،   سرافراز و پاینده باشید /

 

* عظیم قاسمی گفت:

سلام ودرود خدا برشما كه با ايثار خويش به كساني اتفاق مي كنيد كه حتي انها را نمي شناسيد كه بي شك خداي سبحان خود اجر زكات دهندگان را خواهد داد.

 

*رضا رحیم زاده فرمود:

بانوی نمونه ایران
سلام
مایه بسی افتخار و مباهات است برای من که در مقابل این همه دانش و فرهیخگی سر تعظیم فرود آورم و بر خود ببالم که ایران ما، دارای بلوری متبلور از بانوان اندیشمند و آگاه  است.

 

*حمید رضا حجازی گفت:

با عرض سلام و خسته نباشید کارمند روابط عمومی اداره کل راه آهن شرق می باشم از زحمات شما کمال تشکر را دارم و امیدوارم همچنان موفق و موید باشید از مطالب شما استفاده بسیار نمودم و بسیار کارگشا و زیبا بود.

 

*م.پورمازار فرمودند:

سرکار خانم فریبا علومی یزدی

با عرض سلام و درود فراوان . باعث بسی خرسندیست که با بانوی اهل قلم و هنردوستی چون شما آشنا شده ام.
قلم زیبای شما و لطافت و روانی جملات روح انسانهای هنرمند دوستی چون مرا با عالمی غیر از این عالم خاکی عجین می نماید.
از آنجا که اینجانب نیز از فرزندان این مرز و بوم هستم بر خود واجب دیدم تا مراتب ارادت خود را خدمت شما ابراز نمایم.امیدوارم در آینده ای نه چندان دور افتخار دیدار ادیبی چون شما نصیب این جانب گردد و از فضل و کمالاتتان بهره مند گردم.

از کردگار یکتا برایتان توفیق و سعادت مسالت می نمایم.                عرض تبریک و اهدای هدیه به چهره های ماندگار

 

*آقای بسته آهنگ فرمودند:

سلام خدمت استاد گرامی سرکار خانم فریبا علومی یزدی مجری توانمند و استاد گرانمایه
از اینکه بدون هیچگونه چشم داشت تراوشات فکری و زیبای خود را با موضوعات مختلف در اختیار دیگران می گذارید جای بسی تحسین و تشکر است. باشد که ما شاگردان بتوانیم در این فضای مجازی هم که شده به نحوی از شما تلمذ کرده و درس بگیریم .
انشا الله در همه زمینه های زندگی موفق و موید باشید.

 

* تنها گفت:

با سلام
به حق نمیتوان در قالب کلمات وصف نوشته هایتان را داد. امیدورام  تا ابد در سایه توجهات حضرت حق باشید.
من درخواست یک متن برای تبریک ازدواج همکاران از سوی مدیر عامل شرکت را دارم. متون زیبای شما در بسیاری موارد راهگشای من که روابط عمومی سازمان هستم بوده است. از شما بسیار متشکرم و جز دعای خیر کاری از دستم برنمیاید.

*ناصر گرانمایه بهابادی فرمود:

به خود می بالم که یکی از هم استانی هایم باعث افتخار هنردوستان کشورم شده است. باورکنید تمام مطالب سایت را هرروز مطالعه و جستجو می کنم. تا حالا این سایت را به دهها نفر معرفی کردم. صدایتان گرم و نفستان جاوید باد.

*امیدی:

با سلام خدمت خواهر محترم
زبان از بیان و قلم از نوشتن تشکر در مورد کارهای شما عاجزند.از درگاه باریتعالی برایتان سربلندی، خرمی و شادابی را  طلب می نمایم.

 

*حبیبی گفت:

با سلام خدمت حضرتعالی
متن های ادبی شما همچون آب در هنگامی تشنگی  وجود انسان را سیراب می کند. شما باعث افتخار جامعه  فرهنگی هستید.
همواره پاینده باشی و سربلند.

*علی:

با عرض سلام و خسته نباشید.
واقعا نمیشه با نوشتن چند سطر از زحمات شما در تهیه یک همچنین مجموعه بی نظیری قدردانی کرد. از خداوند منان طول عمر با عزت و سربلندی را برای شما آرزو می کنم.

 

*حامد گفت:

احسنت به این طبع فرهنگی و این ادب گوارای فارسی شما که واقعاً من رو به حیرت واداشته، احسنت، احسنت، تشکر از این ذوق هنری و تکیه کلام های فارسی اصیل ایرانی بکار برده شده در متن کلمات ارسالیتان. با تشکر مجدد مخلصانه.

 

*محمد رضا ترابی عزیز فرمودند:

با سلام مجدد
واقعا این همه لطف جای تقدیر و تشکر دارد. دیروز که کامنت گذاشتم و درخواست این متن دعوت نامه را کردم اصلا فکرش را نمیکردم به این سرعت پاسخش را دریافت کنم.
از این متن زیبا و خواندنی استفاده کردم.
هزار بار تشکر از لطف شما
نایب الزیاره شما در مشهد
محمد رضا ترابی

خدانگهدار دعوت نامه گردهمایی مدیران ارشد استانداری با پیمانکاران در مراسم افطار

 

*سیما گفت:

با سلام و احترام
سرکار خانم علومی مرسی از مطالب خوبتون که روی سایت هست.من کارمند روابط عمومی یکی از شرکتهای دولتی هستم.یه متن خیلی ادبی احساسی برای تشکر از مدیر روابط عمومی یکی از ادارات می خواستم.این مدیر بسیار وظیفه شناس می باشه.ضمناً ایشون نابینا می باشند.می خوام یه متنی با شه که خیلی تاثیر گذار باشه.ممنون می شم اگه به آدرس میلم بفرستید.
سپاسی زدان گل پاکتر              زاندیشه بلبل تربناکتر

تقدیر از روشندل عزیز/مدیر روابط عمومی/وظیفه شناس

*سرکار خانم علومی

با سپاس فراوان از قلم توانای شما
جا دارد در وبلاگ بسیار پر بار شما یک لینک تقدیر نامه با موضوعات مختلف به عنوان مرجع انتشار یابد و روح تازه ای  در جان ادبیات فارسی اداری دمیده شود.
پیشاپیش از همت بلند شما قدردانی می شود.

 

شما هم می توانید نظرات خود را به باکس زیر اضافه نمایید.

آموزشگاه گویندگی و سخنوری موسسه شهریاران سخن (مدرسه سخن)

مدرسه سخن آموزشگاه و مدرسه تخصصی مجریگری و اصول و فنون سخنرانی


سالها با شما و همراه شما هستیم در سایت ایران مجری و باشگاه ایرانمجری. افتخار ماست تا اینبار در سایت سخنوری با شما باشیم.  صدها مقاله مرتبط به فنون سخنرانی و صدها متن سخنرانی و متن مجری گری در پردیس سخن 1400

مدرسه سخن ایران از بهترین مراکز آموزشی در زمینه سخنوری و گویندگی و مجریگری می‌باشد که با مدیریت دکتر فریبا علومی یزدی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به آموزش بیش از ۱۰۰۰ مجری و سخنران در کشور اقدام نموده است.
شما می توانید آخرین مقالات و آموزش های مرتبط با فن بیان و سخنوری را در این سایت ببینید . برای ورود به سایت سخنوری کلیک کنید.


آخرین تصاویر از سخنوران و فراگیران مدرسه سخن و نظرات ارزشمند آنها را در قسمت نظرات گوگل مپ ملاحظه فرمایید.

روی لینک زیر کلیک کنید

گوگل مپ : مدرسه سخن ایران تاسیس ۱۳۹۵ آموزش سخنوری ، گویندگی و مجریگری

تنها یک راه برای سخنور شدن وجود دارد !