سپاس نامه جهت شرکت کنندگان در جشنواره تعاونی برتر

تقدیر و تشکر از دانش آموزان،معلمان،آموزش و پرورش
ابزارها
تنظیمات نوشتاری

باسمه تعالی

....(پنجمین ).......جشنواره ... تعاونی های برتر

 

از آنجایی که  جشنواره ی ملی تعاونی های برتر با هدف شناسایی تعاونگران نمونه و ارج نهادن به زحمات تلاشگران بخش تعاون در راستای ارتقای منزلت و جایگاه نهضت تعاون ، ایجاد انگیزه و رقابت سالم میان اعضای خانواده ی تعاون و تشویق آنها به فعالیت  سازنده در جامعه ، ترغیب به فعالیت های گروهی و به تصویر کشیدن نقاط قوت در الگوی همدلی و مشارکت موفق است ; فرصت را مغتنم شمرده این لوح سپاس را به رسم یاد بود و به پاس قدر دانی از تعاونی .........................................جهت شرکت در........................ جشنواره ملی تعاونی های برتر تقدیم میگردد.

با امید به اینکه در آینده ی نزدیک ضمن ارائه ی توفیقات و مدل های موفق بتوانید مساعدت و همکاری موثر و شایانی به ترویج فرهنگ تعاون و نهادینه کردن آن در جامعه نمایید.

رییس جشنواره .....................                             دبیر جشنواره .....................

فریبا علومی یزدی

مرداد 89

 

آموزشگاه گویندگی و سخنوری موسسه شهریاران سخن (مدرسه سخن)

مدرسه سخن آموزشگاه و مدرسه تخصصی مجریگری و اصول و فنون سخنرانی


سالها با شما و همراه شما هستیم در سایت ایران مجری و باشگاه ایرانمجری. افتخار ماست تا اینبار در سایت سخنوری با شما باشیم.  صدها مقاله مرتبط به فنون سخنرانی و صدها متن سخنرانی و متن مجری گری در پردیس سخن 1400

مدرسه سخن ایران از بهترین مراکز آموزشی در زمینه سخنوری و گویندگی و مجریگری می‌باشد که با مدیریت دکتر فریبا علومی یزدی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به آموزش بیش از ۱۰۰۰ مجری و سخنران در کشور اقدام نموده است.
شما می توانید آخرین مقالات و آموزش های مرتبط با فن بیان و سخنوری را در این سایت ببینید . برای ورود به سایت سخنوری کلیک کنید.


آخرین تصاویر از سخنوران و فراگیران مدرسه سخن و نظرات ارزشمند آنها را در قسمت نظرات گوگل مپ ملاحظه فرمایید.

روی لینک زیر کلیک کنید

گوگل مپ : مدرسه سخن ایران تاسیس ۱۳۹۵ آموزش سخنوری ، گویندگی و مجریگری

تنها یک راه برای سخنور شدن وجود دارد !